Citatos apie Rokiškį

Gerai apmastęs, pagalvojau, kad verta visgi būtų surinkti apie save įvairių citatų bei citatėlių, tokių, kad suprastumėt, su kuo čia bendraujat. Aišku, kadaise kaupiau įvairių komentatorių perlus, bet manau, kad reikia ir ypatingą skiltelę užvesti – specialiai įžymybėms bei figūroms skirtą. Kolei kas, nelabai tekapstęs duodu vos kelis, bet tikiuosi, kad ateityje dar nemenkai pasipildysiu:

 • Audrius Bačiulis, Andriaus Kubiliaus patarėjas: Rokiškis – tai didžiausias lietuviškų internetų chamas
 • Nida Vasiliauskaitė, kairioji filosofė: Šito rokiškinio blogerio sugebėjimai – apgailėtini. Žmogus, nesuvokiantis ironijos ir metaforų, skaityti nemoka.
 • Vladislav Šved, LKP antrasis sekretorius, Sausio 13 žudynių organizatorius, Vladimiro Žirinovskio patarėjas: Что же касается „друга“ из Рокишкиса, то это клиника
 • Kreivarankis, garsus blogeris: Ir apskritai – apie Rokiškį arba blogai arba nieko
 • Skirtumas, žymus blogeris: Rokiškis yra pats tarsi demonas
 • Maumaz, MRU profesorius, Hagos arbitražo teisėjas: Nežinote, kaip atrodo lietuviškas chamizmas pačiu gryniausiu pavidalu (na, tokiu, kaip apdainavo Žemaitė)? Tada jums čia.

Kažkaip mažokai apie mane kalba berods, gal kokio daugiau triukšmelio reiktų prikelti?

27 thoughts on “Citatos apie Rokiškį

 1. Andrius Užkalnis

  Rokiškis yra lietuviškosios blogosferos patriarchas ir žmogus, kuris priverčia dalykus atsitikti. Jis -- krikštatėvis daugelio dalykų, apie kuriuos plačioji visuomenė net nenumano, arba klaidingai galvoja, kad jie atsitinka patys savaime.

  Reply
 2. skirtumas

  Tai bebras nuhakinęs pats save. Ir paskui dar kartą nuhakinęs tą haką, kurį jau beimąs hakinti… Tik tai paaiškina kodėl jis toks, pabaigęs tokius universitetus (žr. DUK) jis vis dar blogeris, o ne koks nors oliharkas.

  Reply
 3. zaegin

  „Rokiškis turbūt ir skalbimo mašinos instrukciją parašytų taip, kad įdomu būtų skaityti“ (c) Mishrune

  Reply
 4. Maumaz

  Rokiški, Justinas Žilinskas, MRU profesorius ir Hagos arbitražo teisėjas (tiksliau -- arbitras) to nesakė. Tą sakė Maumaz, kuris yra minėtojo asmens vienas iš įsikūnijimų ir ji buvo tuo pačiu vardu ir pasirašyta (skirtingai nuo Andriaus Užkalnio, kuris yra visas viename). Labai norėčiau ir netgi reikalaučiau, kad citata būtų priskirta jo autoriui. Ir aš čia rimtai.

  Reply
  1. skirtumas

   Pan bardzo neliubiš kiedi chlopak pišė co slycha, a co pišie to nezna žė, pan, ne cham i niechcė žeby drugie pani znališė, žė, pan čytą cham?

   Reply
  2. Rokiškis Post author

   Tai jau ir tu dabar susidvejinai kaip keli skirtingi asmenai? Nu va, gražiausia.

   Gerai, ištrinsiu, kad tu sakei. Nu ale gi kokia gėda, pan prafiesar atsisako keiksmų apie mane.

   Reply
 5. (fubar)

  drįsiu patikslinti -- „Rokiškis“ reiškia kažka pan i tai, ka reiškia ir mano nickas (iveskite jį i Skype) arba savokos „Vasaros 5“, „Parko 15″…
  p.s. Aš irgi neretai naudoju nicka „Rokiškis“, kuomet diskutuojama ultrareligine tematika: „pasaulio pabaiga“, „ateiviai“, „iPhone mainais už kino kepenis“ ir pan.

  Reply
 6. samogitian

  dar vienas asilas, kazikoks ten blogeris, idiotas a la a. greitai ir panasus i ji.

  Reply
  1. kristinyt

   Ojj, čia tai geras komentaras 😀 Rokiški, matyt reiktų didžiuotis (nedaug kas už chamizmą komplimentų sulaukia)

   Reply
 7. Matas

  Rokiskis, noreciau su tavimi susisiekti, susitikti akis i aki!
  Jei, ne tuomet pats tave suka surasiu !

  Reply
  1. Candy

   Kvailiai daug ko nesuprantą. Bet reik pripažinti, kai žinai ko nesuprantu čia jau ne visiškas kvailumas.

   Reply
 8. petras

  nereikia Rokiškio kritikuoti . Tai labai gražus miestas . Turi nuostabų krašto muziejų ,bažnyčią,

  Reply
 9. Olgerdas

  Turint omeny, kad kiekvienas musu istartas zodis atlieka konkretu darba ir turi pasekmes, tuomet menas suvaldyti liezuvi yra net butinas. Kitokiu atveju jis valdo mus, o ne mes ji. Pasekmes tuomet buna ypac liudnos.

  Reply
 10. Rvvlro

  Man tai atrodo kad jisai nuobodžiaujantis žmogas, tik sedi tam dvare uzsikonservaves ir bijo galva pro langa iškišt, kaupia ta auksa, kapeikas, eurus, dolerius, rublius, ten rusy ir pats net nežino ka su jais veikt, svajoja užvaldyti visata, bet jei per ateinančius 50 metu, neatsiras nemirtingumo formules, tai taip ir užvers tas kanopas nieko gyvenime nepamates, vienintele paguoda bus tiktai auksinis grabas su egipto piramides dydžio paminklu ir chameko paveikslu per visa siena. Nu gerai gal dar prostitučiu armija pasisamdys kad ji nukrushtu negyvai prieš mirti ir vsio krc, taip ir nusibaigs dvasiškai nepakyletas… Gaila man tokiu žmoniu, pamatytum kokias aš fiestas esu pratrypes, tokiu net sapne nesi mates. Neisivaizdujami šokiu maratonai revivalyje, arba savaitines gastroles be miego po Ibiza, tarp kosminiu mergu ir tokiu topiniu kadru, nuo kuriu žvengas net pilva susuka. Žinai bučiau aš tavo vietoj tai pysčiau tam dvare už visas babkes toki diskana kad pasaulis žagsetu, užvežciau penkis vagonus kokso, pasikviesčiau geriausius pasaulio didžejus, užkurčiau toki judesi kad ieitu i pasaulio istorija kaip ilgiausiai besitesiantis diskanas per visa žmonijos istorija, tu primesk kiek kiek žmoniu suvažiuotu iš viso pasaulio pamatyt kas ten daros, tau tiek babkiu pritemptu kad galetum iš aukso dangoraižius statyt… Visi tie dubajaus sheikai ausim karpytu matydami… Karočia ka čia tau pasakot, mokejimas gyventi tai yra sielos dalykas, kuo tamsesnis tavo vidinis pasaulis tuo niuresnis tavo išorinis gyvenimas. Griaužk toliau savo knygutes kaupk tuos savo beverčius turtus ir suk kaip tas chamiakas beprasmišku gyvenimo ratu Labos nakties Rabinovičiau…

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *