Apie Rokiškį

Rokiškis Rabinovičius, kaip blogeris, ilgai neturėjo nieko bendra su Rokiškiu, kaip miesteliu. Kažkada, dar 2006 metais, vykdant didelę, ilgą ir nuobodžią seriją visokių ten bandymų-tyrimų, šitas pavadinimas buvo naudojamas kelių žmonių, tiesiog kaip pavadinimas, reiškiantis visai nesvarbu, ką. Miestelį, apie kurį mažai, kas žino bent jau tiek, kad galėtų pasakyti nors porą rišlių sakinių. Tai tiesiog tapo simboliu, kodiniu pavadinimu, skirtu žymėti vienam tokiam kuriamam informacijos sklaidos modeliui.

Kažkaip taip gavosi, kad testavome daugybę skirtingų sistemų, prikūrėme daugybę skirtingų testinių akauntų, o iš daugybės įvairiausių testinių akauntų, sukurtų kur papuola, kelios dešimtys buvo įvairūs rokiškiai. Iš jų keli išliko iki dabar. Ir taip jau gavosi, kad kažkas kažkurį iš tų akauntų ėmė naudoti šiaip sau, kaip vietą, kur galima pablevyzgoti – ir rimtai, ir juokais.

Taip prasidėjo mano blogas LiveJournal: kažkaip paprasčiausiai bendravau su įvairiais žmonėmis. O paskui jau kažkaip viskas įsisuko, o paskui jau persikėliau į čia, ant PoPo, taigi, dabar taip vat ir esu – pats kiečiausias pasaulio žiurkėnas. Melskitės man, menki žmogiūkščiai. Ir pinigus neškite, grynaisiais.

Aš pats ilgai nebuvau Rokiškyje, bet galų gale atvykau – 2014 gegužės 12 dieną. Manau, kad ta proga kas nors ateityje iškabins tenai paminklinę lentą. Geriausiai – jei prie geriausios Lietuvos picerijos – Pipirini Tratoria. Nes ten išties puikiausios Lietuvos picos – kaip tik lietuviškam skoniui, maistingos, sodrios ir realiai išskirtinės. Verta tenai atvykti ir aš jums tą labai patariu.

Ilgai žinojau, kad Rokiškis yra vienas iš gražiausių, puikiausiai sutvarkytų Lietuvos miestelių, į kurį labai vertėtų nuvykti. Ir kai tenai nuvykau – pamačiau, kad išties taip ir yra: Rokiškis – tai vienas nuostabiausių miestų, daug didesnis, nei kažkada, prieš daugybę metų įsivaizdavau. Puikiai sutvarkytas, su puikiais žmonėmis, realiai nuostabus. Ir dabar aš žinau, kad man tikrai vertėjo pasivadinti Rokiškiu. Tai yra, norėjau pasakyti, kad Rokiškiui tikrai buvo verta pasivadinti manęs vardu.

Ponai ir ponios, aš esu pats puikiausias ir manęs miestas yra pats puikiausias. Kai kada nors ateityje tapsiu Visatos Valdovu, tai Rokiškis bus Visatos sostinė. Aš jums tą garantuoju.