Specialiai apie atominius bebrus

Mano mylimas Laikas.lt forumas varo apie bebrus. Aišku, visokia ten tautosaka, gyvūnų ypatybės ir t.t., bet paskutiniai įrašai verčia galvoti, kad tasai forumas – tai tikras bebralizdis:

Ištrauka – Bebrai, kaip atominiai ginklai:

Naudojant kompaktišką atominę galvutę, galima termobranduolinį užtaisą parengti, kaip minimalią atominę bombą, įdėtą į kelis kart didesnio skersmens tuščią vamzdį ir šalia padėtą lengvųjų elementų gabalą. Vamzdis turi būti pakankamai storai užverstas žemėmis (3-8 metrų sluoksnis), kad pirminės reakcijos metu žemių masės inercija vamzdį sulaikytų nuo suirimo.

Vykstant inicijuojančiam atominiam sprogimui, tiesiogiai išsiskiriantis gama spinduliavimas pereina per lengvųjų elementų gabalą kiaurai, tačiau yra sugeriamas metalinių vamzdžio sienelių. Vamzdis, įkaitintas iki kelių dešimčių tūkstančių laipsnių temperatūros, ima spinduliuoti matomąjame ir infraraudonąjame diapazone, kurį sugeria ir lengvieji elementai. Staigiai įkaitintas lengvųjų elementų gabalo paviršius ima garuoti ir sudaro termobarinį gradientą, slegiantį lengvųjų elementų mišinį. Įvykus suslėgimui, prasideda termobranduolinė reakcija, kurios galią riboja tik lengvųjų elementų masė.

Atlikus skaičiavimus, matome, kad inicijuojantis atominis užtaisas gaunasi ne mažiau, nei 5 kilogramų masės (tiek sveria urano-233 užtaisas su inicijuojančiais imploziją sprogmenimis ir minimaliu kevalu), taigi, jam pernešti puikiai tinka žmonės ar vidutinio dydžio gyvūnai. Deja, nei žmonės, nei šunys negali įlįsti pakankamai giliai į siaurus infrastruktūrinius vamzdynus (visų pirma, kanalizaciją), o kačių ar žiurkių svoris jau per mažas, kad pernešti atominį užtaisą. Taigi, idealiu sprendimu tampa bebrai – inicijuojantis 1 kilotonos galios užtaisas prikabinamas bebrui prie uodegos, o bebrui įlindus pakankamai giliai į kanalizaciją, susprogdinamas. Bebro kūno masei siekiant 20 kilogramų, kilusio termobranduolinio sprogimo galia gali siekti apie 2 megatonas, t.y., prilygti strateginės paskirties termobranduolinių užtaisų galiai.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

2 thoughts on “Specialiai apie atominius bebrus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *