Helovynui – NE.

Gal kaip kam, o man ši svetima šventė yra svetima visiškai. Ji nieko bendra neturi su Lietuva, o tai, kad kažkokie š#%ini prekybininkai bando iš to pasidaryti biznį, man tik kelia pasibjaurėjimą. Žodžiu, Helovynui – NE. Kveičiu ir bendraminčius prisijungti, įsidedant tokį paveiksliuką į savo blogus, forumus ar pan..

Helovynui - NE

Helovynui - NE

Paveiksliukas ir idėja paimti iš temos apie Helovyną

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Dalinkitės visur: Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter

5 thoughts on “Helovynui – NE.

 1. zalias_bebras

  Jei žmonėms patinka švęsti UŽGAVĖNES dukart per metus, tai geriau nuveikim ką nors pozityvaus, nedrauskime! 🙂 Tarkime, organizuokime Kalėdas antrąkart (nors “valentynkės“ pagal dovanas jau yra kaip antros Kalėdos). Dar gerai Velykos-2 rudeniop, kai viščiukus skaičiuoja. O Naujus metus irgi galima dar pašvęsti pavasarį, kaip anksčiau įprasta buvo.
  O jei dar perdubliavus valstybines šventes? Juk turime 2 nepriklausomybės dienas, turime kovo 8 ir gegužės 1 “raudonai“ pažymėtas (nors su komunistais kaip ir nieko bendro pradžioje buvo). Reiktų liepos 6 dieną sudubliuoti -- prisiminti Vytauto karūnavimą (neįvykusį), kuris buvo švenčiamas tarpukariu.
  Kiek švenčių! Kiek džiaugsmo švęsti ir “šopintis“! Kiek naudos vartojimo augimui ir prekybos pagyvėjimui! Betgi tai vienas džiaugsmas!!! 😀
  O Sausio 13 ir pan. reiktų atšaukti, nes nei naudos prekybai, nei žmonėms -- vienos depresijos… O juodus kaspinus pakeisti rausvais.
  Bet iš to, kiek mūsų žmonių nusėdo Airijoje, tai ši keltų šventė tuoj tamps sava. Galime pavadinti ją Emigranto (arba Išeivio) diena, tarkime, ir įtraukti į minėtinų dienų sąrašą. 🙂

  Reply
 2. Pingback: Helovynui – NE « Rokiškis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *