Kaip reikia daryti rimtus trololo

Prancūzijos mieste Lione įvyko autobuso katastrofa, kuri perėjo per visus prancūziškos žiniasklaidos kanalus, sukėlė baisius skandalus dėl to, kad miesto valdžia nutylėjo tokį klaikų faktą, sukėlė diskusijas apie gatvės idiotų tramdymą ir taip toliau. Tai buvo kažkas. Tą kažką galit pažiūrėti žemiau, tai vienas iš nuostabiausių ir fantastiškiausių trololo, kokie tik buvo sugalvoti paskutiniais metais pasaulyje, savo įspūdingumu galintis lygintis gal net su ta garsia radijo pjese apie marsiečių įsiveržimą, pastatyta dar tais laikais, kai mes nei negyvenom. Na, gal dar tas atvejis, kai čekams parodė atominį sprogimą per nuhakintą web kamerą žiniose. Kažkaip daugiau nelabai ateina į galvą kitų panašaus įspūdingumo istorijų.

Taigi, jūsų dėmesiui, jei kas dar nematėt, 2010 autobuso katastrofa Lione arba nuostabus prancūzų pokštininkas daro savo darbą:

Sako, vyruką, kuris tai padarė, norėjo pasodint, jo ieškojo su policija, bet galų gale lyg ir nesurado straipsnio, už ką.

Galiu čia tik pridėti komentarą, kuris jums parodys, kad ne tik lietuviai, bet ir kultūringieji prancūzai turi savo nuomonę apie grožį bei visokius komentatorius, kokių pas juos irgi pilna būna, tad ne tik mūsų didieji portalai serga ta komentatorių liga:

J’aime bien tous les débiles qui postent des commentaires sans se renseigner quand même. Bien sûr que c’est du faux, c’est un projet d’étudiant. Et alors ceux qui disent que c’est ‘à chier’, essayez donc de manier les effets et la 3D et montrez-nousce que vous faites, qu’on puisse comparer. Y’en a qui ne seraient même pas capable de modéliser un simple objet, ou de filmer quelque chose correctement.

Jei kam įdomu plačiau, raktažodžiai – „le faux accident de bus à Lyon“.

Ai, kad dar nebūtų maža, už nuokarpos (ar kaip čia kalbainiai pavadintų) – vienas dar smagesnis:

Trumpai tariant, sugalvojo studentukai pagąsdint savo draugę, papokštauti smagiai, o visa tai išvirto į vieną tobuliausių trololo, tiesiog žavingai įspūdingą, sukėlusį tiek kalbų, kad sunku rasti kokį nors geresnį panašų atvejį. Čia, matomai, irgi straipsnio nesurado tinkamo paskui.

Sakyčiau, šitas gabalas – tiesiog tobulas. Raktažodžiai, jei kam norisi pasidomėti plačiau – „exhibit b-5 girl dies“.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

27 thoughts on “Kaip reikia daryti rimtus trololo

  1. Rokiškis Post author

   Man tas pirmas prieš kokius metus kai pasipainiojo, tai dar pošviežis buvo internetas visais skandalais. Perėjo ir nemenkai, jei atmintis nemeluoja, ar tai ruošėsi, ar tai net realiai skelbė paiešką to vyruko, kur matomas.

   Reply
  1. Rokiškis Post author

   Ponas, tik jau nereikia čia mums apie ufonautus, nes jie niekam neįdomūs, o apie juos pilni televizoriai, kaip ir apie visokius ekstrasensus, narkopatus, vaginacefalus, analosapiensus ir penisulencijas.

   Reply
 1. Rokas Arbušis

  palyginimas su Velso marsiečiais labai stiprus: aš ką tik iš Prancūzijos, bet nei dabar, nei niekada anksčiau, nesu apie Liono atvejį girdėjęs/skaitęs/matęs.
  ko nepasakysi apie fantastikos klasiką… 🙂
  tingu ieškoti, o aukų buvo autobuse?

  antras variantas tai žiaurus… gi graži mergiotė.

  kažkup primena vieną matytą panašų filmuką, kuriame pusamžis amerikietis nušauna pašto dėžutėje tūnantį bajeristą, kuris vis jo laišką atgal išmesdavo. neva tikra istorija, bet nesu tikras.

  Reply
  1. Romelis

   aš kaip susijęs truputį su ginklais tai galiu pakomentuoti, kad iš to kaip tas veikėjas elgėsi su pistoletu, kaip nežinojo ką su juo daryti, kai spyna liko galinėj padėtį iššovus visus šovinius, jis ginklą rankose laikė pirmą kartą. +tas ginklas dujinis.

   ten gražus trololo, apie tai kaip atseit susifeilina toks banalus bajeris, kai loxas užsidaro į pašto dėžutę ir meta lauk laiškus.

   Reply
  2. Rokiškis Post author

   Aukos autobuse irgi buvo, nors beveik nesimato jų. Galima pastebėti, didinant ir stabdant kadrus, kad žmonių viduje yra.

   Reply
 2. Petrambijus

  Nagi, nemaniau kad kas nors suabejos kad čia ne feikai 🙂
  Būčiau ir pats patikėjęs tikrumu jei ne Rabinovičiaus painkėjimai pasidomėti išsamiau. Gerai va kaip pirmas padarytas:
  http://www.youtube.com/watch?v=tSCcTFJ9EeE
  Dėl antro, čia visos nuorodos, kuriose matyti kaip mergina aktorė vis dar atnaujina savo blogą 😀
  http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100904004359AAM6HSN

  Taigi čia skandalai galėjo būti tik purvasklaidininkų kelnėse o ne rimtoje spaudoje 🙂

  Reply
  1. Rokiškis Post author

   Dėl antro, ar praėjo per žiniasklaidą -- nežinau. Aiškus faktas, kad labai tikėjosi, jog praeis. Pirmas praėjo normaliai laikraščiuose ir TV. Tiesiog ieškot dabar reikia, nes tie spaudos įvykiai gana greitai nueina praeitin ir pasimeta.

   Reply
  1. Rokiškis Post author

   Geriausi trololo apgauna visus, o paskutiniu metu, kai naunjienų srautas didėja, o žiniasklaida ima aukoti savo patikimumą vardan bandymų sukonkuruoti su internetais, šansai itin gerėja 🙂

   Reply
 3. ezengas

  Na, dėl pirmojo tikrumo dar galima apsirikti, gerai padarytas, bet antrą pamatęs iškart nustačiau diagnozę: fake. Bet kuris, bent kiek mokantis fiziką supras, kad tokios smūgio dinamikos, kai žmogų automobilis „pasikiša“ po savim, tiesiog negali būti. Būtų tiesiog skridusi N metrų į priekį, batus palikusi prie mašinos.

  Reply
  1. Rokiškis Post author

   Ponas Ezengai, man rodos, tamsta esate pirmas žmogus iš visų mano pažįstamų, kuris pats pastebėjote šitą reikalą.

   Svorio centras pas merginą yra daug aukščiau mašinos bamperio, todėl ji negali palįsti po apačia. Po apačia gali palįsti tiktai pripučiamas manekenas, kurio padai priklijuoti superglūjumi prie asfalto. Nepripučiamas manekenas jau irgi negalėtų palįsti dėl didesnės masės, nes joks superglūjus neatlaikytų jėgos, keliančios į viršų.

   Tai vat, kadangi esate pirmas toksai, tai čia jums ir atsakymas, kodėl niekam nedašyla: niekas apie tai negalvoja.

   Pilname filmuke yra dar blogiau: pribėgus kamerai, matosi, kad mergina guli skersai, perpus išlindus iš po ratų 🙂

   Reply
   1. ezengas

    Na, gal negalvoja todėl, kad tai jau gerokai primiršti dalykai, juk dinamikos moko berods 7-oje, ar tai 8-oje klasėje. O šiaip, jei toks dalykas būtų nutikęs iš tikrųjų, tai būtume pamatę gerokai šlykštesnį vaizdą: po smūgio bamberiu merginai lūžtų kojos ties čiurnom(atviri lūžiai) ir smūgio per kojas metu atsiradusi išcentrinė jėga blokštų korpusą į priekinį stiklą, galva trenkiantis į stogo briauną taip, kad jis sulinktų, po to kaip guminė skristų dideliu greičiu automobilio judėjimo kryptimi kokius 30-40 metrų. Toks įspūdis susidaro įvertinus automobilio greitį vizualiai. Žodžiu, dėl vieno dalyko kūrėjai neklydo -- ji tikrai būtų mirusi.

    Reply
    1. Rokiškis Post author

     Skristų automobilio judėjimo kryptimi, atsidurdama prieš automobilį, jei automobilis smūgio metu labai smarkiai stabdytų. Priešingu atveju persiristų per stogą ir pasiliktų už mašinos, nors irgi skriedama paskui mašiną.

     Šiaip čia nėra taip paprasta prognozuoti, nes tai nėra banali dinamika su teoriniais rutuliais, o ir nepamirškim, kad mašina veikia, kaip nuožulnioji plokštuma, tad jei trintis didelė, tai labai toli į priekį mergina nenulėktų.

     Bet taip ar anaip, filmuke parodė vėjus. Bet jie nekrenta į akis daugumai.

     Reply
     1. Rokas Arbušis

      panašu, kad visgi susimoviau patikėjęs.
      teisinuosi vienu moksliniu eksperimentu, apie kurį kadais skaičiau „Moksle ir Gyvenime“.
      esmė tokia: dvi studentų grupės (1 ir 2) žiūri filmą atskirai. filme bičas su striuke, ant kurios kažkoks skaičiusiu, eina gatve. tik grupėms scenarijus truputį skiriasi:
      1. eina ir nueina
      2. gauna į dūdą
      tai 2 grupė negalėjo pasakyti numerio ant bičo striukės (ne visi prisiminė ir iš 5 grupės)
      mocijos išjungė protą ir pastabumą. dažnam nutinka.

      Reply
      1. Rokiškis Post author

       Absoliuti dauguma pasaulio žmonių susimovė. Ir pirmą žiūrėdami, ir antrą. O kai kurie -- iki šiol susimaudinėja, ypač antro filmuko atveju, nes ten nepaskelbė filmavimo detalių, skirtingai nuo pirmo.

       Aš bent pirmu momentu irgi susimoviau. Protas įsijungia paskui, juoba, kad realių negražybių Youtube tinklas irgi pilnas.

       O emocijos tikrai protą linkusios užmušti, nepaprastai lengvai.

       Reply
 4. sim

  akivaizdziai matosi klaidos ir ju labai daug. xunia kazkokia, o ne trololo. jei nupeze zurnalistai paleidzia i eteri, tai apsiputus galima ir kokia godzila i realybe paversti.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *