Nightwish atvažiuoja į Lietuvą

Žodžiu, Vasario 17 Nightwish žada koncertuoti Vilniuje, Siemens arenoje ir tuo koncertu pareikšti pasauliui, kad jie pradeda savo veiklą su Anette Olzon, o Tarja Turunen – jau užmiršta praeitis (Vilniuje – viso jų koncertinio turo pradžia). Bet…. Tai bandymas pasakyti, kad jų vidutiniokiška kūryba yra svarbiau, nei atlikimo lygis. Nežinau, kaip kas, bet aš tiesiog kraupiai įsitikinęs, kad su Anette Olzon jie – tik viena iš tūkstančių gan žemo lygio Rock grupių. Kai su Tarja Turunen jie tikrai buvo žvaigždės.

Sakyčiau, įvardinti galima paprastai – Nightwish, išspirdami Tarją Turunen, užmiršo, kad Nightwish – tai ne jie, o Tarja Turunen. Ghrmz… Esu girdėjęs Tarją gyvai. O Anettės gyvai išgirsti visai nenoriu :-/

O čia – paklausymui, kas nežino, kas tokia anoji Tarja Turunen:

Ir kaip visada, nuoroda apie tą patį velnią – Nightwish ir Anette Olzon (bet ne Tarja Turunen) atvažiuoja į Lietuvą – http://www.brigin.lt/forumas/viewtopic.php?f=27&t=3800

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

2 thoughts on “Nightwish atvažiuoja į Lietuvą

    1. rokiskis Post author

      Vai, kaip dėkui tamstai už tamstos komentarą, oi, kaip man jūs prašviesinote visą gyvenimą, aj, kaip dabar aš rausiuosi plaukus, kad būčiau panašesnis į Tuomas, o paskui dar pasidarysiu lobotomiją, kad panašesnis į JUS, mielas Anonime.

      Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *