Bebrai užpuolė 32 žmones, 7 dingo

VBS/Laikas.lt praneša:

Bebrai užpuolė 32 žmones, dar 7 dingo be žinios. Manoma, kad visi žmonės buvo užpulti miškuose, prie vandens telkinių. Neatmetama galimybė, kad visi užpultieji ir dingusieji yra LJ vartotojai – tokią versiją kelia patys LJ vartotojai, dar nedingę bebrų antpuolių metu.

Kol kas nepranešama, ar visi bebrų užpulti bei dingę žmonės yra susiję su LJ ar kita visuomenine organizacija, tačiau manoma, kad tai galėjo būti bebrų užpuolimas gamtoje, galimai turistinių žygių ar iškylų metu. Manoma, kad būtent su tuo susijęs itin sumažėjęs LJ vartotojų aktyvumas. Tačiau nepranešama, ar tai buvo organizuotas nusikaltimas. Specialistai sieja šį įvykį su aplaidumu.

Primename, kad bebrai veisiasi vandens telkiniuose, ėda medžius, kates, šunis, keliasi į šiukšlynus bei kanalizacijas. Plačiai žinoma, kad naujasis gamtosaugos ministras Pavlauskis įvardino bebrus, kaip vieną iš galimų ekologinės katastrofos priežasčių.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

24 thoughts on “Bebrai užpuolė 32 žmones, 7 dingo

 1. ibicus_lj

  Ужас, с утра же переведу на русский и распространю в СМИ. 32+7 LJ-истов -- невосполнимая утрата. Да упокоится их дух с миром!

  Reply
 2. perfect_feme

  Jau porą savaičių įtarinėjau, kad LJ bendruomenės gretos išretėjo, bet nepagalvojau, kad jie galėjo tapti bebrų nusikalstamos grupuotės aukomis.
  Tačiau siūlau dar palaukti su nekrologais, kadangi „viščiukai rudenį skaičiuojami“. Gal yra dar sužeitų, išsikapstys iki rudens. Likę gyvi mišias už jų dūšias užpirksime vėliau.

  Reply
 3. pavejui

  Matomai, ilgalaikis LJizamas transformuoja kai kurių žmonių aurą, padarydamas žmogų labiau geidžaimu kardadančių bebrų-žmogėdrų užpuolimams. Galbūt reikėtų laboratoinių tyrimų, kas efektyviau atstato aurą į pradinę neutralią padėtį: LJ-abstinencija ar LJ-hiperaktyvumas. Tačiau tam tektų, panaudojant ypatingas saugumo priemones, pagauti bent kelis kardadančius bebrus, kad atlikti laboratorinius tyrimus.
  A propos: kažkur ilgam dingo LJ-jūzeris zalias_bebras. Ar tai viena iš aukų, ar…???

  Reply
  1. perfect_feme

   Manau, kad zalias_bebras ir buvo pirmoji auka.
   Žodžiu, suniamniotas pats LJ hiperaktyvas.
   Dabar atėjo mūsų eilė (pavejui, gedas, shipokliakas ir kt. dar rašantys), na ir mano savaime suprantama.
   Blogai eilę sustačiau -- pirmoji būsu aš, nes dislokuojuos arčiausiai bebrų -- teroristų buveinės.
   Jei ką, neminėkit bloguoju.

   Reply
   1. pavejui

    …ir iš purvino bebrų tvenkinio vandens svyeuodamas pakyla apgraužtas kūnas. Pakyla ir eina į krantą, ištiesęs rankas, o krante spiegdami laksto vaikai ir moterys, vyrai laužia baslius ir niurna: „Dar vieną bebro-zombį teks galabyti…“

    Reply
      1. perfect_feme

       Pasiūlom rokiskis prisidėti, kol jis dar gyvas. Aš sutinku pagrindiniam vaidmeniui, tuo labiau, kad turiu dabar daug laiko repeticijoms ir dubliams :)))))

       Reply
       1. pavejui

        Jo, Rokiškis -- vienintelis, kuris MATO bebrų grėwmę ir, nebijodamas įvairių žaliašiknių gamtosaugininkų mafijos, drąsiai neša tiesos spindulį mums, nežinantiems, kuo gresia šie iš pažiūros mieli gyvūnėliai.
        O gal pasiūlom Lietuvos 1000mečiui paminėti filmo „Žalgirio bebrai“ scenarijų? Kailiais apsigobę lietuviai su koviniais bebrais ant lenciūgų, a? Antrame ešalone -- bebro-zombiai, traukiantys nuo žirgų kryžiuočių riterius ir su garsiu čmaukšėjimu juos ėdantys. Ir t.t.
        Pesiec, „Alien’o“ autoriai verkia susigūžę kertėje 😉

        Reply
        1. perfect_feme

         Gerai, kad nieko nėra namie, kitaip kviestų greitąją :)))
         Pilvo presas dirba geriau, nei sporto salėje. Spielberg’as ilsisi.
         Štai, pasirodo, kur talentai tikrieji. Žinoma, scenarijų siūlome, tačiau dalis honoraro priklauso man. Ir savaime suprantama susižersiu visus pinigėlius už pagrindinį vaidmenį. Tuomet sukviesim visus LJ -- istus ir gersim, kol bebrai nesuės :)))))

         Reply
         1. pavejui

          Tsakant, apmatai siaubiakui yra, pagrindinė aktorė yra, filmas mintyse jau sukasi.
          O šiaip tai gerai pakračius K.Čapeko „Karą su salamandromsi“, pribyrėtų dar idėjų 😉

          Reply
          1. perfect_feme

           Nesu fantastikos mėgėja, bet vardan mūsų bestseller’io tikrai pakratysiu :))))
           Aišku, reikės oranžuoti, nes svetimas idėjas nepadoru vogti 🙂

 4. rokiskis Post author

  Noriu pastebėti, jog vos 5 žmonės teparašė komentarus, todėl galimai aukų skaičius jau yra dar didesnis.

  Reply
  1. zalias_bebras

   Va, tai jau aišku, kuris žmogus keliaus į bebrų rojų, jei kituose rojuose vietos neatsiras… 😉
   O Rokiškiui tai bebrų pragare vieta jau rezervuota! 🙂

   Reply
   1. rokiskis Post author

    Aš tai vienareikšmiškai žinau, kas bando užveisti klaikias peraugusias vandens žiurkes mūsų miesto kanalizacijoje ir kas vakarais iš narvų suleidžia bebrus į kanalizacijos šulinius. Taip, tai TU!
    Bet nieko, tave dar pagaus sanitarinė tarnyba…
    🙂

    Reply
 5. as zinau

  Kodel nieks nepagalvoja apie tai kas yra akivaizdu. zmones lietuvoja paslaptingai dingineja miskuosia. tai jie, kraujasiurbiai. arba kaip daugelis juos zino ,,vampirai,, taip jie nera tik legendos.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *