Sveikinimai su artėjančiomis Kalėdomis visiems :-)

Sveikinu su artėjančiomis Kalėdomis, taip kad ir jums nušviestų kelią miškų senio rogės, traukiamos tūkstančio laukinių bebrų!

Šia šventa Kalėdų proga sveikinu jus ir visus apdovanoju dvasingumu bei kitu gėriu

Mane šiemet ėmė ir pasveikino ne kas kitas, o Cosmopolitan redakcija, taigi, matomai, kad moterys, ruošiančios šį puikų kosmopolitiškai hiperseksualų žurnalą (kadaise perskaičiau porą numerių – paskui vaikščiojau apspangęs dvi dienas, kamuojamas staigiai išsivysčiusios moterų baimės, rekomenduoju tą patirti ir jums), skirtą truputį trenktai publikai (sako, ten netgi serija straipsnių buvo su visomis detalėmis vyrams, kaip taisyklingai laižyti), domisi ir mano menka persona (tfu tu, per tuos skliaustus jau pamečiau mintį apie ką čia rašiau). Tad remdamasis tomis tendencijomis, drįstu prognozuoti, kad ateity visai nuprotėsit, jei mane skaitysit.

O išties… Išties Kalėdos yra šventė, savo visa lietuviška esatim spinduliuojanti tai, ko mums labiausiai reikia – šilumą, tarpusavio supratimą, galimybę pabūti kartu. Tai niūriausios metų dienos, kai kamuoja tamsa ir šaltis, o pasaulį žudo žiema. Būtent todėl tada mes ir švenčiame tai, kas mus sušildo, leidžia pasijusti truputį savais, reikalingais vieni kitiems, artimais, suprastais. To ir linkiu – juk žmogiška šiluma mus ir daro žmonėmis.

Per šventes truputį padarysiu pertrauką, tai nesupykit, jei vėluosiu atsakyti šiomis dienomis. O specialiai Maumui – atskiras prezentas: kažką įjungiau bloge, kad vaikščiotų emailais spamas apie komentarus, tai dabar tą pablūdusį navarotą, kurį visur atjunginėju, galės gauti ir naudoti. Nesuprantu, kaip galima norėti krūvų automatinių pranešimų į emailus? Bet tiek to, kiekvienam savaip 🙂

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

5 thoughts on “Sveikinimai su artėjančiomis Kalėdomis visiems :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *