Blogų reklamos mėnuo :-)

Šiais metais, jei neklystu, blogų tarpusavio reklamos akcijas pradėjo ponas Skirtumas, o greitai perėmė ir ponas Baltasis Vaiduoklis. O paskui jau ėmė viskas suktis spartų sparčiausiai. Aišku, aš gavau nuo visų velnių už tai, kad neėmiau to daryti kaip pernai, tačiau manau, kad šitokio reikalo turėtų imtis kiekvienas norintis – nėra gi čia vadų blogosferoje.

Išskirtinai ir pabrėžtinai visgi čia norėčiau atiduoti savo pagarbą visų mūsų krikštatėviui, organizatoriui ir tikram idėjiniam varikliui Vienam Tokiam Džiugui Paršoniui. Jokių čia nebūtų mūsų tarpusavio reklamų, jei ne kadaise jo darytos blogoramos.

Ir juoba, kad atėjo laikas truputį rimčiau pakalbėti apie ne tik nuorodomis pasikeitimus, bet ir apie tai, ką galime pakeisti.

Taigi, prisidedu prie akcijos ir dalinuosi tais, kurie man paskutiniu metu įstrigo ar šiaip yra verti nuolatinio dėmesio:

…Ponai ir ponios, aš negaliu baigti šio sąrašo. Aš negaliu jo baigti, nes aš jau supratau, kad aš jį galiu tęsti be galo ir be krašto, nes tikrai begalinė ir bekraštė yra mūsų blogosfera – ji kaip tikras minčių, idėjų ir atradimų vandenynas. Jei aš bandysiu sudaryti sąrašą visko, ką dažniau ar rečiau paskaitau ir kas yra gero, tai man nepavyks.

Tad patys įrašykite nuorodą geriausius, įdomiausius, minčių keliančius, tačiau kažkodėl mano praleistus (ar tiesiog pražiopsotus) tinklaraščius. Parašykite tiesiog čia komentaruose, nes man trūksta mano mažų smegenėlių mano mažoje žiurkėniškoje galvelėje – nesutelpa viskas. O jei turite tinklaraštį – parašykite tinklaraštyje. Ir neužmirškite nuorodomis į tuos, kas jums patiko, pasidalinti Facebook ir Google+ tinkluose.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Dalinkitės visur: Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

65 thoughts on “Blogų reklamos mėnuo :-)

  1. Rokiškis Post author

   Ponas Troy, čia išties man ir tamstą reikėjo įtraukt į sąrašą, nors kita vertus, tamsta esate ir taip plačiai žinomas, o aš jau apsižioplinau.

   O linkai tamstos tikrai geri.

   Reply
   1. traukinukai

    bet tai nereiškia juk ir to, kad būtų suprastas mano nahališkas elgesys kultūringoje blogosferoje 🙂 kukulinsiuosi pirmus 20 metų, paskui jau pradėsiu rašyti komentarus kaip SEL’as 🙂

    Reply
     1. traukinukai

      penktadienis, trylikta, pilnatis, o aš Rokiškio kantrybę, toks jausmas, tikrinu. Drąsu vienok. Gal ir ne nachališka, bet drąsu tai tikrai. :)) ta gaida ir baigiame šį beprecedentį pasikalbėjimą turbūt :))

      Reply
 1. —vg—

  Ponulis manot: [T]as dėdė [t.y. aš] ant manęs, beje, piktas, nes būtent aš rašau “nuopolis” ir “kontraversija”. — Oi ne, nepykstu, tiesiog nebebesinori toliau skaityt, ir tiek. Šypteli (iš savo prietarų) ir paspaudi kryžiuką dešinam viršutiniam kampe.

  Reply
 2. Augusta

  Ačiū ačiū 🙂 Gal tik reikėtų pridurti, kad ponas Kažkas Ne Taip yra panelė, bet ai, gal tiek jau to… 🙂

  Reply
     1. Giedrė

      Atleidžia atleidžia, net ir Pipedijai, drįsusiai suabejoti mano moteriškumu. 😀 Beje, kaip nebūtų keista, kuo, mano galva, moteriškesnį post’ą parašau, tuo labiau jį skaito vyrai. Niekaip man nepavyksta savo pusėn Beatos auditorijos palenkti. Gal man kas ne taip? 🙂

      Reply
 3. grumlinas

  Aišku, dabar man derėtų it kokiai šešiolikinei, pirmąkart už papuko paimtai, kvyktelt: „Uoj, kaip netikėta!“, ale būsiu solidas ir tik kilstelsiu skryblių: „Ačiū, mielaskaliega, už neužmiršimą“ 😉

  Reply
   1. sedova

    oi, gili mintis kokia tai. su dvigubu dugnu…
    bent jau ne internere as esu moteris. ohoho kokia moteris!!! 🙂 tai ir internete pasilieku tą patį genderinį identitetą. 🙂

    Reply
        1. Rokiškis Post author

         Galima ir taip įtarti, bet kai kurie dar įtaresni kalba, kad internete net ir žmonių nėra, o vien tiktai įvairūs botai.

         Reply
 4. Ledas

  Kadangi galvoju, kad blogeriai yra ledinis gėris, -- tiesiog mano pagarba, ir didelis dėkui už pagalbą!

  Reply
 5. skirtumas

  Nu vo… skaitliukai sukasi… 🙂
  Na, o ta tema apie teismus visame šitame kedofiliniame kontekste atrodo išties įdomiai. Ir ženkliškai.

  O ženklai tai bjaurūs vienok…

  Reply
 6. Pingback: Rokiškis Rabinovičius blogų reklamai pasirinko penktadienį, 13, pilantį