Lietuviškos kompartijos vadukas Vladislav Šved diagnozuoja man psichikos ligą

Что же касается „друга“ из Рокишкиса, то это клиника. Для диагноза достаточно проанализировать текст его первого отклика. Я не говорю о его выводах и степени информированности. Например, факт уничтожения 94% евреев в Литве общеизвестен. Известно, также что в обвинении Бурокявичюса и Ермолавичюса, ничего не говорилось о причастности Компартии Литвы к гибели людей у телебашни. Но „другу“ из Рокишкиса ничего не докажешь. У него своя правда. Поэтому таким людям не надо ничего доказывать. Это пустая трата времени и нервных клеток.

Nesigilinsiu šičia į to šūduko pezalus. Visa diskusija apie jo kliedesius – ankstesniame mano pranešime – http://rokiskis.popo.lt/2008/04/24/na-ir-netikek-po-viso-to-scientologais/

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Dalinkitės visur: Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

28 thoughts on “Lietuviškos kompartijos vadukas Vladislav Šved diagnozuoja man psichikos ligą

 1. pavejui

  Na bet užtai sužinojome šį bei tą naujo apie tą vaduką. Linksmiausia, kad toks buvęs idėjiškas LKP/TSKP antrasis sekretorius patapo Žirinovskio bendrapartiečiu -- tsakant, šūdas neskęsta…

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Jaučiuosi pamalonintas to, kad netgi Vladislavas Švedas į mano menką personą atkreipė dėmesį. Kažkodėl vėl prisimenu tą periodą, kai šis veikėjas valdė SSRS veiksmus Lietuvoje.
   Gaila, kad Mikutinovičiaus ir Gorbačiovo negali pasigauti -- tada Švedui, Burokevičiui ir Jermalavičiui pagal anų parodymus būtų galima pradėti baudžiamąją už žmogžudystes ar net išvis už karinius nusikaltimus.
   Nors reikia pripažinti, kad ir Lietuvoj prokuratūra viską gerokai vilkina -- faktų per akis, o tempia gumą.

   Reply
   1. pavejui

    Nu jo, patapai įžymybe -- Švedas netgi tą žurnaliūgą advokatėliu įdarbino 😀
    P.S. Man kyla įtarimas, kad Šved yra kadaise įkąstas bebro ir todėl toks neadekvatus. A?

    Reply
    1. rokiskis Post author

     Manau, tai tipinis bebrozės atvejis -- kai bebras, nėręs į subinę, sugraužia stuburą ir prisigraužia iki galvos smegenų.

     Reply
     1. pavejui

      Baisu, vienok -- juk tai netgi XXI amžiuje dar neišgydoma! 🙁
      Vienintelis vaistas -- kontrolinis šūvis į užpakalį -- yra buvę atvejų, kad bebras iš baimės iššokdavo lauk. Bet stuburo beigi smegenų jau nėra, tai žmogus tinka tik į kriminal-demokratų ar liberal-kriminalų partijas 🙁

      Reply
      1. rokiskis Post author

       Jei Vladislavas Švedas yra Lietuvos nepriklausomybės atkūrėjas, o aš psichikos ligonis -- tai kodėl gi ne? 🙂

       Reply
  1. rokiskis Post author

   Re: * apsimesdama visiškai rimta *
   Neapsimesdamas rimtu, galiu atsakyti išties rimtai -- kaip tyčia, neseniai rašiau apie psichiatriją: jo neįvardinta diagnozė būtų „lėtaeigė schizofrenija“ (vialotekusciaja schizofrenija). Tarp kitko, būdinga, kad diagnozes daro kompartijos veikėjas -- net neabejoju, kad jis turi realios praktikos, o ne šiaip žodžiais svaidosi.

   Reply
    1. rokiskis Post author

     Re: Rimtai tai rimtai.
     Tarptautinėje klasifikacijoje tokios nėra -- tai Snežnevsio mokykla. Sovietinėje klasifikacijoje -- tai vialotekusciaja šizofrenija, o dabar Lietuvoj būna žymima, kaip paranojinė schizofrenija.

     Reply
      1. rokiskis Post author

       Re: Įkaliau šampano su vynu
       Toji toji, kur jokių požymių nėra, o tik belenkas 🙂 Bet tarptautinėj klasifikacijoj jos nėra.

       Reply
        1. rokiskis Post author

         Tai dabar man tada pasakyk, kodėl dar neparašei komentarų mano straipsniuke apie psichiatriją Lietuvoje? 🙂 Greitai marš komentuot! 🙂

         Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *