Labai rekomenduoju išklausyti.

Štai toks gabalas – Владимир Тумаев «Давай за газ». Rekomenduoju paklausyti visiems, kas supranta rusiškai.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

9 thoughts on “Labai rekomenduoju išklausyti.

   1. nito_os

    мне это напомнило то, как в Японии перед работой на предприятиях поют гимны…

    Reply
 1. verute

  Iš pradžių pagalvojau kad bajeris. Bet labai jau rimtai dainuoja 🙂
  Pasirodo, čia vienas iš Gaspromo direktorių…

  Reply
 2. nemunas

  Po to, kai ten pabuvojau, manęs tai nestebina. Ten vaikai darželiuose dainas pro Gazprom dainuoja. Jie tuo gyvena, jie kitos valstybės -- ne Rusijos, o Gazpromo gyventojai, todėl tai visiškai natūralu.

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Būtent todėl ir įdėjau. Kažkada kaime pas uošvienę ūrėjau per palydovą kažkokią rusišką TV programą -- ten ir šitą patį gabalą leido, ir visaip apie Gazpromą pasakojo, kokie ten geri vaikų darželiai, etc.. Irgi susidarė toks įspūdis, kad pagal juos Gazpromas -- tai ne šiaip kompanija, o Rusijos valstybė valstybėje, gyvenimo idealas. O gabalas, jei neklystu, netgi į kažkuriuos Rusijos topus buvo prasimušęs.

   Reply
 3. diman_lt

  😀 😀
  Smagus gabalas. Džiugina pats faktas, kad šia tema sudainavo 😀 Aišku, tiek dėl teksto, tiek dėl atlikimo kokybės galima ginčytis, bet jeigu galima dainuoti apie tas nesąmones, apie kurias dainuoja viso pasaulio popsas, kodėl neišgarbinti tokią kompaniją ir pramonės šaką? :))))

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *