Twitter pokyčiai

Taip jau man pasisekė, kad bekeisdamas savo Twitter paskyrą į naują, tapau vienu iš tų naujokų, kurie gavo ir naują Twitter interfeisą. Tad šiuoju noriu su jumis pasidalinti.

Paspauskit ant šito skrynšoto ir pamatysit visame gražume

Taigi, kas tenais naujo ir gero atsirado Tviteryje – vienoje iš paskutinio dešimtmečio IT revoliucijos kalvių? Ogi pirmiausiai – tai geriau išnaudojamas ekrano plotis. Tviteris savo platumu būdavo puikiai pritaikytas kokiam nors telefonui (iPhone ar Android), tačiau kompiuteriui – gal ir nelabai. Dabar – žymiai labiau. Trikdo, kita vertus, atsiradęs vizualinis disbalansas į kairę.

Berašant, Tviteryje dabar lenda vis kažkokia nuoroda apie tai, kad nurodyčiau savo lokaciją, kitaip tariant vietą. Špygą jiems, o ne vietą. Na, taip, suprantu, kad tai viena iš Tviterio nišų, kur šis stipresnis, nei FB, o skirtingai nuo FaceBook, Tviteris man dar mielas, bet apsieis.

Maloni navigacija – atradau, kad šalia kiekvieno svetimo užčiulbenimo dabar yra mažas mygtukas su rodyklyte – paspaudi ir dešinėje pusėje atsiranda to tvytintojo tvytai visi. Žodžiu, po kitų žmonių profilius landžioti – nesulyginamai patogiau. Tai tampa natūraliu, o ne užknisančiu dalyku.

Na, o kas dar gero? Šiaip tai Tviteris ir lieka tviteriu… Kita vertus, aš ant jų piktas, nes jie visai neseniai kažką sugadino su savo tais API ir padarė taip, kad negalima automatu čirvirvuot – reikia daryti kažkokius ten API-šmapi kodus, aplikacijų raktus, gyvą velnią kliedesių ir tegul jie eina šikt su savo durnizmais. Taip, suprantu, kad jie šitaip bando su robotais kovoti, bet šitai nepadės. Tik pagadins gyvenimą blogeriams, kurie dabar negali kartą per dieną ar dvi padaryt automatinio įrašo.

A, kas dar – subskraibinkitės į mane Tviteryje – http://twitter.com/rokiskis

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

5 thoughts on “Twitter pokyčiai

 1. konsultantas

  Aš jau prieš savaitėlę apžiūrėjau naują interfeisą pas savo augintinį robotuką DarboBirza@Twitter. Kitų pagrindinių paskyrų dar neperjungė į naują vaizdą, tai rimčiau ir nepavartojau, kad susidaryt nuomonę, ar tai čia į gerą, ar feilas ši kaita 🙂

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Bendrai imant, sakyčiau, kad juntamai į gerą. Bent šiokia tokia kompensacija po to, kai užmušė galimybes integruoti Tviterį su kitais daiktais.

   Reply
 2. Pingback: Tweets that mention Twitter pokyčiai « Rokiškis -- Topsy.com

 3. pow

  pas mane tai dar senas, nors ir nelabai yr skirtumo, kai galima naudotis visokiais tweetdeckais ir panašiai 🙂 Aišku, visada kildavo klausimas, kodėl jis toks paprastas :))

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Iš esmės ir tas naujas interfeisas nekažin ką tepakeičia. Bet truputį geriau. Šiaip manau, kad greitai įjungs visiems, praeitą kartą kai kažkokius ten pagerinimus su listais darė, tai berods po poros savaičių padarė visiems.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *