Ne Deep Purple – Smoke on the Water. Žiaurus, žiaurus.

Na ne vieną jau įdomią muzikinę interpretaciją pas mane gal girdėjote. Ir ne vieną koverį. Bet šitokio… Šitokio manau, dar niekas negirdėjot. Šitoks – tai yra tobula, tobula, tobula, net nežinau, kaip dar pavadinti. Jūsų dėmesiui – Deep Purple kūrinys, atliekamas japonų liaudies vokalinio-instrumentalinio orkestro „Sakura, atimanti protą“. Malonaus klausymo.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

18 thoughts on “Ne Deep Purple – Smoke on the Water. Žiaurus, žiaurus.

 1. Darius

  Tikrai įspūdinga! 🙂 Tai dar kartą parodo japonų kultūros potencialą -- ji gali „suvirškinti“ bet ką.

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Aš, beklausydamas kokį trečią kartą, ėmiau galvoti, kad velniškai būtų įdomu išgirsti lietuvišką variantą. Su dūdomis, skudučiais, kankliais ir sutartinėmis. Manau, įspūdingumu ir ekstraordinarumu galima kažką sulyginamo būtų sukurt.

   Reply
  1. rokiskis Post author

   Labai įspūdinga, kad jie galutinį rezultatą pasiekia absoliučiai kitomis priemonėmis. Gebalo dekonstrukcija ir vėlesnė rekonstrukcija -- neįtikėtinai keista. Todėl ir kerta per smegenis.

   Reply
 2. skirtumas

  Na, o užtai man per smegenis labai nekirto (matyt mane jau Burzumas perprogramavo), nors juokinga tai buvo stipriai. Tie archaiški styginiai instrumentai pas japonus labai gerbiami ir jaisiais youtūbėj visokiausio plauko ir gymio atstovai groja nuo klasikos iki rokelio visokius kūrinius -- įdomiai skamba.

  O bet tačiau labiausiai juokinga, t.y. iš tiesų žiauriai juokinga buvo tada kai prasidėjo vokalas, o dar vaizdas -- kai matyt pagal taisykles japonas, tam kad garsas geras išeitų, pakelia galvą ir plačiai išsižioja 😉

  Reply
   1. skirtumas

    ania… O ten nejaponiškai? Aš originalą l. seniai klausiau ;))) tai man gal neužsikabino. Ale bet vistiek fainiai. Kai turėsiu noro/laiko -- pasigilinsiu.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *