Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir gandai apie patarėjus

Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas spaudai užtruko 20 minučių. Nors numatyta buvo berods 40. O Linas Balsys, atstovas spaudai, kažką neaiškaus numykęs apie kažkokius savo nesuderinamumus su kažkuo, atsistatydino savo noru. Tuo tarpu gyventojai reagavo audringai, o apžvalgininkai – įvairiai, kai kurie net klausdami, kur gi buvo nutylėta antroji, neišsakytoji kalbos pusė.

Vakar vakare gavau įtikinamą paneigimą nerišliam gandui, pasigirdusiam prieš kokią savaitę gal, kad Prezidentės Dalios Grybauskaitės atstovu spaudai galįs tapti vienas iš Balsas.lt politinių apžvalgininkų, kas ypatingai kėlė nuostabą, turint omeny ganėtinai įnirtingai skeptišką šio portalo poziciją gerbiamos Prezidentės atžvilgiu.

Gandasklaida (tik nepainiokit su žiniasklaida) sugebėjo paskleisti įspūdingą žinią, kad tyliai ir kartu labai įžvalgiai dirbantis, mąsliomis užuominomis garsėjantis politologas Giedrius Krušnauskas. Abu gandai buvo platinami lyg distinktyvūs, esą nesusieti – vienas, kad gerbiama Prezidentė svarsto komunikacijos pokyčius, o kitas – Giedrius Krušnauskas. Ką Giedrius Krušnauskas? Ogi tiesiog Giedrius Krušnauskas – būtent. O Prezidentė ir komunikacijos pokyčiai – labai paslaptinga. Kas labai įdomu, kai taip keistai sklinda tokie keistai dinstinktyvų, vos ne priešstatytą pavidalą turintys gandai, suporinti į semantinius komplektėlius, verčiantys jų klausytojus daryti keistas išvadas, stebinančias savo keistumu.

Tai va, ponai, kalbėję ir girdėję tuos gandus, geriau nespėliokite – mano info sako, kad atstovas spaudai tikrai nebus kaip nors susijęs su minėtu leidiniu (ar išvis kokiu nors leidiniu), o bus tam tinkamas, vertas kandidatas, pasirinktas Prezidentės sprendimu. Nes gerbiama Prezidentė Dalia Grybauskaitė daro sprendimus, apie kuriuos mes sužinome, kai ateina tam laikas. Ir nefantazuokim. Pamatysim.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

20 thoughts on “Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir gandai apie patarėjus

  1. Rokiškis Post author

   Aš nežinau, kam reikėtų daryti tokį keistą trololo tokiais keistais būdais per įprastus politinių gandų kanalus.

   Reply
 1. Pingback: Baltojo vaiduoklio juodraščiai » Prezidentė eilinį kartą užsiima populizmu

 2. viskas žinoma

  Remiantis patikimais, tačiau atsisakiusiais būti įvardintais šaltiniais, publicistas, dabro pasaulinėje media korporacijoje daug metų dirbęs, sukaupęs neįkainojamos patirties ir pasiryžęs grįžti iš emigracijos ir dirbti Lietuvai Andrius Užkalnis buvo atvykęs pokalbiui į Daukanto aikštę. Pamatysim.

  Reply
  1. Rokiškis Post author

   Šitas gandas, kad ponas Andrius Užkalnis galįs tapti kažkokio svarbaus asmens patarėju ryšiams su visuomene, buvo pasirodęs prieš nepilnus metus, irgi per politinius gandonešius. Taip kad nevertinkit visko taip paprastai -- tose kalbose, net jei jos ir atrodo juokingai, kartais galima pastebėti keistų paternų.

   Ir jei rimtai analizuotume, tai turint omeny, kad Dalia Grybauskaitė taikys į Europos Sąjungos prezidento postą, pagalvojimui ir paspėliojimui čia daug erdvės. Ypač, kai Andrius Užkalnis, nors ir vaizduodamas viešai apolitišką trolį, realiai yra tarptautinės politikos ir žiniasklaidos ekspertas, kuriam lygių Lietuvoje rasti būtų sunku.

   Tad nors tai ir skambėtų, kaip patrolinimas, toks variantas turi realių šansų.

   Reply
 3. gavarilka

  Ko jau ta, atsiprašant, prezidentė taip primygtinai „gerbiama“ tamstos tekstuose, pons Rokiški? Už vimdantį populistinį briedą, už kvailą načialninkės ir tamstamokytojos pozą, už apgailėtinus laksytmus su karine uniforma ir pozavimą su šautuvu Putino stiliumi? Kai parodo per TV kalbančią, tai matau tik arogantišą, tuščią, be proto susireikšminusią kažkokią LKP Vilniaus Lenino rajono komiteto pirmininkę. Ir visa povyza ir kalbų turiniu. Graudu.

  Reply
  1. Rokiškis Post author

   Tai jūs negerbiat gerbiamos Prezidentės? O pagalvokit apie tai, kad bent 80% Lietuvos piliečių net labai ją gerbia. Fenomenas, ar ne?

   Čia labai įdomu, kad galima pavardinti daug visokių savybių, kurias galima įvardinti ir teigiamai, ir neigiamai, o vat neigiamų ar teigiamų faktų -- mažoka, tiesa? 🙂

   Reply
 4. Boletas

  Mielas ponE Rokiški,

  Liaukitės kaišioti viešumon tą savo distro-draugelį. Bo aBgailėtinai (both) atrodot.

  Reply
 5. Boletas

  Nors… jei būčiau boba -- duočiau Rokiškiui. Nazyg persional -- kaip be akcento sakydavo didis britų šnipas her bormanas

  Reply
 6. bzhyk

  Iš patikimų šaltinių sužinojau, kad Giedrius Krušnauskas jau paliko „Balsas.lt“ komandą.

  Gandosklanda turbūt kažką vis dėlto užuodė.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *