Koks bankas Lietuvoje blogiausias?

Aš vis pamatau tai šen, tai ten visokias nesąmones su bankais. Kartais, būna, kad ir pats su tomis nesąmonėmis susiduriu (šįsyk nerašysiu apie tą durnių banką, kuris sugebėjo man kortelės neatnaujint). Visokių cirkų būna. Taigi, labai įdomu sužinoti apie tuos cirkus, kokie būna.

Pinigai visada yra gražūs, ypač kai grynieji, nes joksai bankas tų pinigų nepaims ir nepasakys jums į akis – „pinigai tavo, o bankomatas ar tavo?“ 😀

Tačiau vieni bankai siaučia labiau, o kiti – mažiau. O aš šiandien tiesiog noriu apklausti, kas iš bankų yra prasčiausias ir blogiausias? Nes gal aš kaip tik tokiame banke ir esu? O gal atvirkščiai, aš turėčiau džiaugtis, kad ne pačiame prasčiausiame banke mano milijonai?

Koksai bankas yra blogiausias iš visų?

Atsakykite man į tą klausimą, pabalsuokite už 1, kuris, jūsų manymu, pats blogiausias. Ir į komentarus parašykit, kodėl ir kas yra baisiausia.

O pabalsavę – paplatinkit ir kitiems. Kuo daugiau žmonių pabalsuos, tuo bus geresni, teisingesni rezultatai.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Dalinkitės visur: Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter

9 thoughts on “Koks bankas Lietuvoje blogiausias?

 1. Sandman^KFMF

  Pabūsiu nepopuliarius, bet blemba… nu negaliu nieko blogo apie jokį banką pasakyti. 🙂 Mažai su jais susiduriu, o kai tenka susidurti, tai nu visai padoriai viskas gaunasi su jais. Tikrai nesu nukentėjęs tiek, kad sakyčiau, jau šitas bankas tai totalus gaidys.
  Nebent būsto paskolos niuansai ir peripetijos ir niuansai su vertinimais/pervertinimais ir kitokios nesąmonės, bet spėju čia visų bankų taisyklės pagal kurias ne vienas tūkstantėlis € nukeliauja popierių tvarkymui. 🙂

  P.S. Gal pabalsuoti tokiu atveju kaip unknown?

  Reply
 2. Adas

  Na susiduriau su pirmu trejetuku. Visi tragedijos. Tiek jakudzų bankas, tiek taupkasė tiek tas kur anksčiau buvo kolūkių bankas, o dabar nuplagijavo lekščių gamyklos logo.
  Visų probema beveik ta pati -- kol paimti pinigus daro viską, kurpia kažkokias „paslaugas“, „vip-klientą“, „asmeninį vadybininką“, o po to elementariausius veiksmus sukomplikuoja (korteles siunčia paštu, bet ne visas, paslaugą gali užsakyti internetu, bet atsisakyti ne ir t.t. ir pan.)
  Vienžo -- vadybininkėliai gavo rodiklius padaryt pardavimus ir bukai drožia.

  Reply
 3. Korupcijus Pakiša

  Kas mane erzina mano banke SEB’e:
  -- Periodiškai kaitaliojami įkainiai (dažniausiai didėja)
  -- Periodiškai kaitaliojamos paslaugų keitimo taisyklės (įvedamos vienašališkai)
  -- Kosminiai tarptautinių pervedimų įkainiai ne EUR’ais (pvz. PLN pervedimas į Lenkiją)
  -- Labai mažas leidžiamas nemokamai išimamų pinigų bankomate limitas
  -- Vidinė žinučių sistema SEB Interneto banke (tipo support’as) -- kol nepaskambini, kad jau kelias dienas nesulauki atsakymo, tol nejudina užpakalio.

  Kas džiugina -- tai, kad turi VISA Virtuon, kuria man patogu naudotis.

  Reply
 4. zpax

  Kas nepatinka:
  Per maža konkurencija, trys pagrindiniai žaidėjai, kurių paslaugų įkainiai daug maž vienodi:):) ir atsitik tu man taip 🙂
  Automatizavus į skaitmeninę erdvę perkėlus daug paslaugų , suprastėjo aptarnavimo kokybė ir komunikacija su klientu. Užribyje palikti seni žmonės kurie nesinaudoja internetu.
  Bankų įkainiai. Ar švedas, norvegas už korteles, sąskaitas, grynųjų išėmimą, aptarnavimą ir kt. operacijas swedbanke moka tiek pat kiek lietuvis? Čia tabu tema. laukiam Mačiulio lentelės su palyginamaisiais SEB, Swed bankų įkainiais Švedijoje ir LT:) Mačiuli kodėl jie taip skiriasi? :)Turtingesni švedai moka mažiau, skurdesni east europe daugiau?
  Visuotinis spaudimas dėl grynųjų. Atseit kuo mažiau tu turi tuo geriau:) Iš esmės ribojama piliečių laisvė. Jie tampa priklausomi nuo bankų pvz, grynųjų išėmimo ribojimai ir t.t. Hipotetiškai, bet kas bus jeigu rimtai užpuls PUilo? Žmonės okupacijos akivaizdoje liks be pinigų, nebent laikai kojinėje
  Visiškas pravalas su privačiu pensijų kaupimu. 0 komunikacijos po sausio 1 d.
  0 palūkanos už indėlius, vadinasi nesugebama įdarbinti klientų pinigų.

  Reply
 5. scania

  Kaime įmonės sudaro „sutartis“ su bankais ir jei nori gauti algą -- turi imti „sutartinio“ banko kortelę. Nenori -- neik į darbą. Paklausiau šefo apie galimybę algą pervesti į kitą banką. Tai net išbalo vargšas. Dideliuose miestuose bankai nėra šitaip suįžūlėję, o čia, kur žmogelis neturi kur dėtis, tai va taip va ir gaunasi. Lieka tik laukti progos pakeisti darbą. Kas irgi ne juokas. Nekenčiu šito banko 😀

  Reply
 6. Jonas Povilas N

  Berods Didžiojoje Britanijoje pervedimai iš sąskaitos į sąskaitą,esančią kitame banke yra nemokami . Lietuvoje reikia mokėti net už pervedimus to paties banko viduje. Bet toks įspūdis,kad Lietuvos Bankui,kurio viena iš pareigų-komercinių bankų veiklos priežiūra, tai nerūpi. Lietuvos bankas rūpinasi pensijinio amžiaus ilginimu,visuotinio NT mokesčio įvedimu, darbo pagal autorines sutartis,verslo liudijimus ir pagal individualią pažymą ( analogas self-employed Anglijoje) naikinimu. Ypač, mano nuomone,šiais klausimais nerimsta banko valdybos narys gerb. Kuodis.
  https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lietuvos-bankas-prabilo-apie-demografini-soka-pensinis-amzius-galetu-ilgeti-dar-7-8-metais.d?id=78169237
  https://www.delfi.lt/verslas/verslas/lietuvos-bankas-siulo-naikinti-verslo-liudijimus-ivesti-visuotini-nt-mokesti.d?id=77738685
  https://www.delfi.lt/verslas/verslas/raimondas-kuodis-nebematome-tikrojo-politiku-kvailumo.d?id=79899257

  Reply
 7. Gytis

  Kažkokia smirdanti apklausa, tas bankas kuris turės daugiausiai klientų visada tokiose apklausose bus pirmas. Daugiausiai vartotojų, daugiausiai skundų -- elementaru.

  Reply
  1. Rokiškis Rabinovičius Post author

   Čia tuo atveju, jei visi bankai yra visiškai vienodai blogi ir neturi nieko gero. Bet kaip suprantu, jūs taip ir įsivaizduojate, kad bankai negali būti anei niekuo geri, todėl tik klientų kiekis, o ne banko darbas vertinimus nustato?

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *