Truputis kvantinės metafizikos

Gerb. konstanta_42  užrodė tokį įdomų straipsnį Delfyje, kuris truputį priminė man kai kuriuos plačiai žinomus faktus, apie kuriuos norėčiau pasisakyti. Duotasis straipsnis stebėtinai giliai nagrinėja kvantinės fizikos beigi reliatyvumo teroijos (ypač – specialiosios dalies) problemas, tačiau jo autorius užmiršta keletą faktų, kuriuos ir norėčiau patikslinti.

Mane labai užkabino tame straipsnyje paminėtas faktas apie Antarktidoje virš žemės ašies esantį laiko tunelį – juk plačiai žinoma apie tai, kad analogiškas laiko tunelis yra ir Arktyje, tiesiai virš kitos ašies, esančios po vandeniu. Su tuo juk susiję plačiai žinomi rusų atominių povandeninių laivų vizitai į Arktį, kurie vėliau buvo plačiai įslaptinti. Ir lygiai kaip Antarktidoje buvo įrengtos laiko tunelio tyrimo laboratorijos, taip analogiškas povandenines laboratorijas Arktyje įrengė ir Rusija bei JAV. Kaip žinoma iš kvantinės fizikos, atsiradus juodąjai skylei, visada atsiranda ir antiskylė – viena pozityvi (neutroninė), kita – negatyvi (pozitroninė). Šios dvi juodosios skylės atsiranda didelės masės (Žemės planetos) gravitacijos lauko elipsės židiniuose ir turi priešingą erdvėlaikį – viename laikas būna sukeistas su erdve, tuo tarpu kitame – erdvė sukeista su laiku. Tarp kitko, būtent erdvėlaikio desinchronizacija, po reisinio vizito į Lomonosovo Universiteto kvantinės fizikos katedros Arkties laboratoriją, sukėlusi sprogimą, buvo oficialiai įvardinta, kaip atominio povandeninio laivo "Komsomolec" katastrofos priežastis.

Šios juodosios skylės žmonijai žinomos jau tūkstančius metų – tai aprašyta dar senovės šumerų dantraščiuose bei Egipto piramidžių tekstuose. Deja, šiais laikais visi duomenys apie tai yra įslaptinti, todėl plačiai visuomenei neprieinami. Antklodę nudengia tiktai ne kieno kito, o paties laiko mašinos išradėjo Ronaldo Maleto dar 1976 publikuotas "National Geografics" straipsnis, kuriame aprašomas įdomus reiškinys, susijęs su bebrų ritualiniais šokiais – yra žinoma, kad jie absoliučiai visos planetos mastais, vienu momentu pradeda daužyti uodegomis į urvų grindis, visada – tik naktį. Mokslininkai nustatė, kad smūgių taktas visada sudaro 0,0172354 Hz, kas yra ne kas kita, kaip Žemės rezonansinis dažnis. Itin nustebino faktas, kad smūgiai persiduoda su fazės poslinkiu, atitinkančiu seisminio signalo uždelsimą ir kolapsuoja Žemės ašigalių centruose. Plačiai žinoma, kad būtent šį reiškinį ištyręs Ronaldas Maletas sukūrė erdvėlaikio bisonchronizacijos teoriją, kuri ir leido atlikti pirmuosius laiko mašinos eksperimentus.

Net neabejotina, kad duotasis reiškinys yra tampriai susijęs su pastebėtais erdvėlaikio tuneliais Arktyje bei Antarktidoje ir inicijuoja ten esančių ozono skylių atsiradimą: būtent ozono (kaip žinia, sudaryto iš deuterio ir tričio) panaudojimas įgalino mokslininkus sukurti šaltąją termobranduolinę sintezę (prisiminkim faktą, kad Ronaldo Maleto laiko mašinai reikalingas termobranduolinis reaktorius). Ši laisvo ozono energija ir panaudojama erdvėlaikio tunelių (simetrinių juodųjų skylių poros) palaikymui. Tai neabejotinas patvirtinimas bebrų civilizacijai, kuri, išsivysčiusi slapta nuo žmonių, taip rengia placdarmą invazijai. Klausimas tik toks – ar KGB bei Pentagonas, įslaptinę visus tyrimus, sugebės surasti priemones, kaip atsispirti nenumatytiems iššūkiams?

Neabejotina, kad viena iš šių juodųjų skylių (Antarktidoje) yra skirta kelionėms laiku atgal, tuo tarpu Arktyje esančioji – kelionėms į ateitį. Abi gi šios juodosios skylės sukuria aplink žemę toroidinį erdvėlaikio srautą, kurio asimetrinės projekcijos spinduliai yra Šambala ir Bermudų trikampis. Tačiau mūsų civilizacijai tai gręsia rimtais išbandymais. Kiek dar paslapčių bus atrasta?

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

18 thoughts on “Truputis kvantinės metafizikos

  1. rokiskis Post author

   Nagi, kai paskaičiau tą straipsnį Delfyje, tai visi miegai išsilakstė. Reikėjo gi papildyti jų nepaminėtas detales.

   Reply
 1. alex_argen

  Первое апреля еще далеко. Но готовиться надо.
  Тем не менее, весьма, весьма захватывающе!
  Только надо бы добавить художественных деталей, а то суховато как-то, одни бобры не спасают:)

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Da, detalei neuspel dobavit. No nicevo. Escio i disertaciju na etu temu napisem 🙂
   A vobsce -- eto prosto ne na pervoj aprelia, a procitav bred, kotorij publikujut v Delfi.

   Reply
  1. rokiskis Post author

   Prašom, būtų netgi labai malonu. Galime netgi suorganizuoti kokį nors rimtesnį puslapį, kad solidžiau atrodytų. Šiaip ar anaip, stengiuosi savo mokslumu nenusileisti Delfiui. 🙂

   Reply
 2. konstanta_42

  *Lėtai išropoja iš po stalo, kur buvo nukritęs bežvengdamas*
  Super, iškart nuotaika pagerėjo visai dienai 🙂 Tikrai reikėtų sukurti kokį protingai išrodantį puslapį, propaguojantį visiškai slaptas laiko keliones. Įdomu, jei bilietus į jas pardavinėtume, gal ir pragyvenimui užsidirbti pavyktų? 😀
  Ajo, ir už reklamą dėkui 🙂
  Laiqualasse

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Ghrmz… O idėja apie tokį puslapį visai nebloga. Reikia pradėti tokį verslą. 🙂
   Ačiū už įvertinimą 🙂

   Reply
 3. Anonymous

  Kalbainė
  Dar kartą žaviuosi tamstos parodisto talentu. Tikrai meistriškai švaistotės išmoktais žodžiais. Labai plačių interesų virtualus personažas esate, tikėkimės, kad realus irgi 🙂

  Reply
 4. scania_gti

  Su tokiais komentarais rimto straipsnio nepadarysi 😉
  Aišku, reikėtų įdėti gražiai skambančių nuorodų į 404 puslapius.Pavyzdžiui:
  http://www.trustfromfbi.gov/forum/closedgroup/sciencefiles/antarcticcase.html
  Dar geriau būtų į užrakintą forumo temą kokia nors reta kalba.
  Nepamaišytų keletas pavardžių iš angliškų ir prancūziškų telefono knygų. Ir bent pora nuotraukų, kuriose kariškiai krauna dėžes, arba saugo fortifikuotą statinį.
  Gal dar keletas štrichų, na word 97 stiliaus dizainas ar panašiai.
  Ir nauja legenda būtų beveik paruošta gyvenimui 🙂

  Reply
 5. ekzon

  Klausimas tik toks -- ar KGB bei Pentagonas, įslaptinę visus tyrimus
  KGB ir Pentagonas tėra žaisliukai Iliuminačių rankose, neteiskite jų per griežtai!

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Tikrai taip. Bet čia ir atkasam esminę paslaptį -- kas tie Iliuminačiai ir kodėl jie taip įsislaptinę? Kur jų ryšys su laiko tuneliais? Neabejotinai žinomas faktas, kad Iliuminačiai bendrauja su kitomis civilizacijomis, o mes jau turime įrodymus, kad laiko tunelius sukūrė bebrų kolektyvinė sąmonė. Neužmirškime, kad šie gyviai -- tai kaip skruzdėlės, jie neturi individualaus intelekto, tačiau turi kolektyvinį protą. Ar tai nereiškia, kad per Iliuminačių ordiną žmoniją valdo bebrai?

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *