Iron Maiden. Halloved by thy name. Per 20 metų…

Tai bene pats pačiausias Iron Maiden gabalas iš pačiausiųjų – Hallowed by the name. Gal netgi ir pačiausias išvis. Muzika ir tekstas – Steve Harris.

Tai senas senas klipas, nufilmuotas, įrašinėjant pirmąjį koncertinį Iron Maiden albumą "Live After Death". Vokalas – Bruce Dickinson. Seni 1985 metai, kai jis dar buvo metalo scenos naujokas (į Iron Maiden jis atėjo 1982). Balsas dar pilnai neišsivystęs – aukštumas jis pasiekė tik po kelerių metų. Visgi, jau tuomet lakstydavo, kaip pamišęs, po sceną ir neuždusdavo. Kaip ir dabar.

Ir negaliu susilaikyti – dar vienas tas pats gabalas. Pora dešimtmečių vėlesnis. Gitaristų daugiau, aranžuotės – pasikeitusios, tempas – žymiai greitesnis, Bruce Dickinson – jau ne tik subrendęs, bet net ir kiek imantis senti. Bet užtat jau aiškiai matosi: Iron maiden – supergrupė, o Bruce Dickinson – supervokalistas.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

14 thoughts on “Iron Maiden. Halloved by thy name. Per 20 metų…

     1. zalias_bebras

      Bruce iš viso yra “trūkęs“, nors jam Ozis -- dar labiau “trūkęs“, nei jis pats. Kur nors pasijūtubink, kur jis bando Aerobusą, tarkime, arba kur savo gerbėjus Skandinavijoje boingu veža iš vienos šalies į kitą čarteriniu reisu į Iron Maiden koncertą. 😉
      Gerai sudainavo klipe (nors vaizdo kokybė -- aš tiek neišgeriu…).

      Reply
 1. mishrune

  Sunku būt vieninteliu žmogum čia, kuriam nepatinka Bruce Dickinson. Ar mano karma neteisinga ir kitam gyvenime atgimsiu slieku? X)

  Reply
  1. azas

   Mishrune, kaip tu gali??????????????? Briusas yr da best, ir da beast!!!! Air Raid Siren, jis yra. Scream for me!

   Reply
    1. azas

     jeigu jau taip…. Aš gerbiu JŪSŲ, JŪSŲ TAMSYBE, nuomonę. Nereikia, tik nereikia deglų, šakių ir smalos. Aš rėksiu. Gal ne taip kaip Briusas, bet vis tiek garsiai. SCREAM…

     Reply
     1. mishrune

      …gal aš bėgsiu jau, kol neužkėlėt ant laužo. X)
      (o šiaip gal čia man nuo priverstinio klausymo senais laikais; niekad negalėsiu girdėti kitaip, nei taip, kaip girdžiu. Imunitetas ar alergija -- whatever)

      Reply
  1. rokiskis Post author

   Re: Patikslinu
   Aha, išties iškraipiau. Kažkodėl galvojau, kad „Hallowed by the name“… Tuoj pataisysiu. Atsiprašau 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *