8 thoughts on “Umom Rosiju neponiat :-)

 1. jurkis

  Šiaip taip gera pusė tų įvykių gali vykti bet kurioje šalyje (kad ir potvynis -- prisiminkite Klaipėdos H.Manto gatvė potvynius po tiltu). O pabaigoje kur su ZAZ’u verčiasi -- tai ten Ukrainoje:).
  Nors skaidantys garažai -- tai čia kažkas tokio :)

  Reply
 2. imperial_wombat

  toki pat bomza kuris per kelia sliauze ant keturiu -- as pries keturis menesius isgelbejau stotyje -- per ziena netinkamoj vietoj vis norejo sliauzt.
  musu imho irgi protu nesuprasi…
  o del keliu tai isvis siaubiakas , minske ir tai graziau viskas atrodo -- man rugpjuti kazkokia boba durna su ford focusu labai gerai ir netiketai irieze i sparna.

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Šiaip tai išties girtų suprast neina. Manyčiau, su tautybe at valstybe tai išties tik labai netiesioginį ryšį turi, statistinį.

   Reply
   1. imperial_wombat

    jo , turbut , amerikieciu „best of fail“ ziurejau … irgi nesuprantu kai kuriu dalyku.
    o tas kuri nutempiau ir policijai po to atidaviau tai gan aktyvus tapo -- vis norejo persliauzt ketvirta valanda stoties zieda , turbut mane kad yra daredevil’as 😀

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <div align="" class="" dir="" id="" lang="" style="" xml:lang=""> <embed style="" type="" id="" height="" width="" src="" object=""> <iframe width="" height="" frameborder="" scrolling="" marginheight="" marginwidth="" src=""> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width="" title="" usemap=""> <map name="" area="" id=""> <object style="" height="" width="" param="" embed=""> <param name="" value=""> <pre style="" name="" class="" lang="" width="">