Vytenis Andriukaitis prieš konservatorius

Vytenis Andriukaitis Seime rėžė ugningą kalbą generalinio prokuroro Algimanto Valantino atsistatydinimo proga. Apie tai, kaip konservatoriai spaudžia prokuratūrą, trukdo jai dirbti ir bando teisėsaugą paimti į savo rankas – maždaug tokios buvo pagrindinės mintys.

Vytenis Andriukaitis taip suprato nesenus prokuroro Gintaro Jasaičio skundus, kad konservatoriai esą daro spaudimą, nes verčia tirti senas, iki šiol neištirtas bylas. Tad Vytenis Andriukaitis Algimanto Valantino atsistatydinimą suinterpretavo, kaip šlykštaus konservatorių elgesio pasekmę.

Vytenis Andriukaitis – puikus užtarėjas, juk su juo susijusi byla – irgi užmarinuota guli prokuratūroje. Dėl 95 tūkstančių litų kyšio, paimto iš Rubicon – tą tyrimą dar prieš 6 metus pradėjo STT, o kilus skandalui, Vytenis Andriukaitis sklaidėsi, kad čia teisėsauga taip bando susidoroti su politikais. Irgi, matyt, prakeiktų konservatorių įtaka.

Nuostabu, kad Vytenio Andriukaičio byla (kaip ir likusi Rubicon byla) užstrigo, vos pasiekusi prokuratūrą, tad kaltinimai taip ir nebuvo pateikti, nepaisant Rubicon vadovo prisipažinimo. Ot tie prakeikti konservatoriai, keičiantys prokuratūros vadovus ir verčiantys juos dirbti… Tikras kišimasis į prokuratūros darbą, tiesa?

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

8 thoughts on “Vytenis Andriukaitis prieš konservatorius

  1. rokiskis Post author

   Tu dar po tą periodą pakapstyk ir dar konspirologijų atrasi, susijusių su kažkokia Lietuvos Ryto mokečių slėpimo byla.

   Reply
   1. kreivarankis

    Buvo „Jasaitis prieš konservatorius“, po to „Andriukaitis prieš konservatorius“, o bendrai paėmus, tai Rokiškis prieš konservatorius. Bent jau toks įspūdis blogą skaitant :))))))

    Reply
    1. rokiskis Post author

     O man toks įspūdis, kad tu čia konvulsyviai refleksuoji, nes jau senokai nebuvo iš tavęs pasisakymų į temą. Susiimk.

     Reply
 1. gerasirdis

  kišimasis į prokuratūros darbą
  Jo, iškyla filosofinis klausimas: jei konstitucija garantuoja prokuratūrai galimybę nepriklausomai dirbti, ar tai reiškia, kad ji taip pat garantuoja ir galimybę nuo nieko nepriklausomai nedirbti, ir net užpakalio nuo kėdės nepajudinti?

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Re: kišimasis į prokuratūros darbą
   Panašu, kad gen. prokuroro pavaduotaojas Gintaras Jasaitis neišsako tiesiai, bet galvoja būtent taip -- prokuratūra pati sprendžia, ar tirti, ar netirti, kaip tirti, ką tirti, kada tirti, kokius įrodymus ir dėl ko rinkti. Todėl bet koks reikalavimas, kad prokuratūra tirtų bylas ir rinktų įrodymus, pagal jį matyt gali būti traktuotinas, kaip kažkoks neteisėtas spaudimas prokuratūrai.

   Reply
 2. Slojka

  bepigu nuosavam urve istoriją klastoti:
  1) Andriukaitis atsistatydino pats, niekeno neverčiamas. galėjo, pvz., ramiai laukti ir Seimas vargu ar būtų jo neliečiamybę panaikinęs.
  2) byla ne marinuojama, o Andriukaitis buvo išteisintas.
  3) kaltintojai viešai spaudoje, pamenu, Respublikoje, atsiprašinėjo.

  kitą kartą, Rokiški, kask giliau -- ten kur kas įdomiau.

  Reply
  1. Rokiškis Post author

   Ponuli, tamsta atėjote į 2 metų senumo straipsnį apie įvykius, kurie tada vyko, parašyti apie tai, kad buvo ne taip, nes…

   …pala, tai sakote, Andriukaitis buvo teisiamas, kad buvo išteisintas?

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *