Aleksandras Sacharukas, Linas Karalius ir apkalta su opozicija

Aleksandras Sacharukas ir Linas Karalius priklauso vadinamąjai Krikščionių partijai, kuri yra opozicinė. Dar kam nors kyla klausimų, kas ir kaip balsavo tame kiaulių balsavime dėl atstatydinimo?

Jei kam nors klausimų dar kyla, tai aiškinu ant pirštų: valdantieji buvo kraštutinai suinteresuoti šituos du opozicinius pašalinti, tegul net ir laikinai. Opozicinės partijos, kaip visokie ten darbiečiai, socdemai, paksuoliai ir pan. – buvo suinteresuoti juos palikti. Sprendžiant iš to, kad Sacharukas smarkiai pavarė ant valdančiųjų, jis ir gavo daugiau opozicinės paramos, tuo tarpu Linas Karalius, pavaizdavęs atgailas, bet nepavaręs ant valdančiųjų – buvo atstatydintas. Niekam ten Seime atgailos neįdomios, svarbu tik kurioje pusėje esi.

Nuostabu tiktai tai, kaip šia proga opozicijos veikėjai ėmė rėkti apie Seimo paleidimą dėl to, ką jie patys ir padarė – paliko Sacharuką Seime. Tai gal mieli Seimo paleidimo šalininkai, atsistatydinkit save patys – bent jau parodysit, kad nuoširdžiai elgiatės. O kol kas pagal tai, kurie rėkiat, mes dabar ir sužinom, kuris čia ką ir kaip balsavo.

O šiaip tai šitas cirkas iš tolo dvokia supuvusiais makaronais.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

8 thoughts on “Aleksandras Sacharukas, Linas Karalius ir apkalta su opozicija

  1. Zbygniewas Piwacijus

   Virgi, negali būti savigarbos, kur demonstruojamas nihilizmas. Be to, „save gerbiantis blogeris“ rašo apie viską, ką tik nori, o samdomas grafomanas -- apie tai, ką liepia redagtorius:)

   Reply
   1. rokiskis Post author

    Nu, tiesą sakant, čia buvo rimtas užvažiavimas ant manęs. Aš šiaip tai nelaikau savęs kažkuo ir savigarbos turiu nelabai. Bet vat užkabino, kad tema tai išties šiukšlinė blogąja prasme. Teisybė tai. Matomai jaučiu visgi kažkokį potraukį atmatoms, jei jau tokiomis temomis parašau.

    Reply
     1. rokiskis Post author

      Sąmoningai atsisakiau bet kokio gilesnio požiūrio. Nes būtų tekę ieškoti visokių sunkiai sugalvojamų ir išskirtinai bjaurių epitetų.

      Reply
 1. anoniminis bailys

  Atgailavimas yra politinio diletantizmo pozymis, politikas niekada neatgailauja, o tik kaltina, isisukineja ir meluoja.

  Reply
  1. rokiskis Post author

   Tikrai taip. Bent jau pagal tai, ką matome, atgailavusį už tai ir prametė, net nepaisant to, kad irgi opozicinis.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *