Andrius Užkalnis ir prijaukintoji Anglija

Taigi, praėjo kažkiek laiko ir dabar jau visa recenzija apie naują Andriaus Užkalnio knygą prieinama viešai, be jokio ten slaptažodžio – prašom skaityt ir komentuot.

Gavosi kažkaip kvailas dalykas – norėjau parodyti ją knygos autoriui, kitur neskelbdamas, tai uždėjau slaptažodį (yra čia tokių navarotų), bet paaiškėjo, kad kaip ir visvien pasiskelbia kažkaip. Tik slaptažodžio prašo. Aišku, ne vienas už tokį paskelbimą mane išvadino durniumi, ir teisingai. Bet kita vertus, buvo proga ir pasismaginti – pažiūrėti, kaip recenzija plis, paskelbus slaptažodį.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

7 thoughts on “Andrius Užkalnis ir prijaukintoji Anglija

 1. skirtumas

  Na, svarbiausia, kad nors ir durnius, bet nepridarei kokios nors nenaudos tam kam nenorėjai… O gal kaip tik naudos, o šiuo atveju tai geras durnius gavosi…

  Reply
 2. Andrius Užkalnis

  Recenzija plito dar geriau, o dar mes sužinojome, kad Nida Vasiliauskaitė per pažintis gavo net TRIS slaptažodžius ir perskaitė net tą slaptą dalį, kurios net ir kiti su slaptažodžiu nematė.

  Reply
 3. vikingas

  man rodos jūs tos vasiliauskaitės norit kaip moters visi … nes tokia aistra abipusė 😀

  Reply
  1. Rokiškis Post author

   Čia jūs tamsta savo pasakymu „vasiliauskaitės norit kaip moters“ Vasiliauskaitę ne tik palyginot su moterimi (ką suponuoja žodžio „kaip“ pavartojimas), bet dar ir paskleidėt kažkokias nerišlias užuominas apie kažkokius kažko norėjimus. Ką dar labiau verčia įtart kažkokia likusi jūsų pasisakymo dalis apie aistras kažkokias.

   Tai šia proga noriu pasakyt tamstai, kad šitoksai sulyginimas gali būti tolerantiškai nusiteikusios akademinės publikos suinterpretuotas, kaip neleistinas seksizmas, hate speech bei išvis kažkokia nusikalstama veikla. Taip kad susivaldykite.

   Reply
 4. vikingas

  ir kuom ji ypatinga ??? nei kokia graži kad būtų nei ka susiraukusi visose nuotraukose …

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *