Muzika įgauna pagreitį

Muzika ir nenormali narkomaniška rupūžė, kuri yra durna ir užnisanti

Aš jums pažadu, kad naujame bloge nebus susižavėjusių cypčiojimų apie visokias Britney Spears ar Justin Bieber, kurį jūs matote nuotraukoje

Turiu jums šiandien džiugią naujieną, kuri turėtų pralinksminti tuos, kas negali pakęsti muzikos mano bloge, bet kartu ir tuos, kas čia ateina dėl muzikos. Todėl paskaitykite įdėmiai, nes tai jus labai pradžiugins. Aš jums tai garantuoju.

Muzikos bus daug daugiau, tačiau jau ne čia, o naujame, kažkaip netyčiukais startavusiame projekte – Blog, troll and Rock’n’Roll, kuris įsikūrė visai šalimais. Ten jau nukeliavo mano muzikinės rašliavos, o taip pat prisijungė ir ponas Leo Lenox, gerbiama Aistė Paulina, kilmingasai MaumazAkivarų ir žymusis Grumlinas. Gal būt, ateityje ir dar kažkas prisijungs. Todėl ir aš apie muziką jau rašysiu tenai, o ne čionai. Todėl tai yra gerai ir tiems, kas mėgsta muziką, ir tiems, kas nemėgsta muzikos.

Projektas gavosi visiškai netyčiukinis. Matomai, kokia nors Google Plus dvasia mus apsėdo, kad tenai bepezėdami tik šast ir padarėm. Taip kad eikit, skaitykit, komentarus rašykit ir muzikos klausykit. Pasižadu, kad tenai aš nebūsiu toks piktas ir netikęs, koks esu čionai. Aš netgi ėmiau rašyti apie nemetalą! Ir ne kad patrolinti, o iš rimtųjų apie gražius dalykus! Ir netgi Maumui jau sukėliau priepolį, nuo kurio anas plumptelėjo, kai parašiau, kad man patinka Moody Blues!

Trumpai tariant, naujienų jums bus, ir bus gerų. Taip kad eikite į naująjį muzikos blogą ir klausykite – ten jau kokia dešimtis naujų įrašų spėjo atsirasti. Ir mes tikrai stengėmės, kad jie būtų apie įdomius ir gerus dalykus. Ir neužmirškit pakomentuoti mūsų pirmų blynų – mes tiesiog bandome užpildyti tą rimtos muzikos nišą (ne pop, ne techno-trance, o būtent rimtos muzikos), kuri beveik nepaliesta lietuviškuose internetuose, tad labai norime sužinoti, kas jums įdomu.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

13 thoughts on “Muzika įgauna pagreitį

 1. AnnaMa

  O čia kas rimtoji muzika?
  *Perskaičiau dabar porą įrašų, klausau Aistės Paulinos įdėtos operos -- labai patinka

  Reply
  1. Rokiškis Post author

   Nu gi rimtoji muzika -- tai toji, kur pati iš savęs yra graži, o ne papų implantais ir dar kokiais nors organais dainuojama.

   Reply
    1. Rokiškis Post author

     Taigi žinoma, kad ieškom, visas reikalas ant G+ vyksta, o tamsta ten lyg ir esate? Tuoj, paminėsim tamstą…

     Reply
 2. karolisk

  nu, Rokiski, o man patiko butent tavo paskutiai rasiniai apie metalistus. Dabar turesiu tam bloge kastis per visoki ‘bruda’ + dar matau pradejai skiest ten kazka, tai kolkas pasubscribinsiu bet abejoju ar skaitysiu ta bloga.

  zodziu, nepradziuginai :/

  Reply
 3. karolisk

  subscribint tai turejau omeny RSS. Ten yra atskiri feed’ai kategorijoms? as nesugebejau rast.

  Reply
  1. Rokiškis Post author

   Ėėėė…. O čia šitame bloge yra atskiri RSS srautai kategorijoms? Nes tenai yra taip pat kategorijomis, kaip ir čionai. Tai jei čionai yra, tai ir tenai turėtų būt, o jei nėra čionai, tai aš ten gal galiu pabandyt kažkaip padaryt. Tik aš tuose RSS nelabai gaudausi, nes pats ir nenaudoju.

   Reply
 4. Tinklarascio skaitytojas

  Džiaugiuosi, kad visą ta sunkiojo roko ir metalo šlamštą perkėlėte kažkur kitur, nuo šiol bus galima ramiai sau skaitinėti šį blogą.

  Reply
 5. eglė

  Kas blog, troll & rock’n’roll puslapiui nutiko, kad niekaip neatidaro jo pagrindinio puslapio?
  Kai bandau atsidaryt tiesiai kokias geležines kanopas ar mainstreamą (ar archyvą), atidaro, o kai suvedi muzika.popo.lt -- krauna krauna ir nieko.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *