Kuo pradžiuginti koloradus

Ukrainoje koloradais jau seniai vadina tam tikrą fašistų, tiksliau gal netgi nacistų rūšį – tuos, kurie galvoja, kad Rusija aukščiau visko, o visi kas nėra rusai – tai antrarūšiai žmonės. Žinote, ukrainiečiai, lietuviai, gruzinai, latviai, estai, lenkai – tai ne žmonės, o kažkokie neaišku kas. Nes pagal tuos nacius – tiktai rusai yra kažkokia tauta. Labai dvasinga ir taip toliau, kuri išgelbės žmoniją.

NATO vėliava puikiai kelia kognityvinį disonansą visokiems koloradams. Tokį disonansą, kad tie iš proto ima kraustytis.

NATO vėliava puikiai kelia kognityvinį disonansą visokiems koloradams. Tokį disonansą, kad tie iš proto ima kraustytis.

Visai nedaug paklausius ir pasikaitinėjus tų nacių pezalų, pasidaro aišku, kaip pagal juos Rusija pasaulį išgelbės – ogi išnaikindama visus, kas nėra rusai. Patys rusofašistai, šitokius kliedesius skleidžiantys, vadina tai labai įdomia alegorija: „parklupdyta Rusija keliasi“ („Россия встаёт с колен“).

Čia kaip tik tame ir yra skirtumas: normalūs žmonės yra tiesiog žmonės kaip žmonės. O vat pas nacius jau atsiranda visokie tenai išskirtinumai, krūvos neaiškių nuoskaudų, vieni priešai aplinkui ir taip toliau.

Žodžiu, reikalas atrodo kraupiai, ypač kai dar tai virsta žmonių žudymu, grobimais ar tokiais įvykiais, kaip Odesoje, kur panašių nacių minia bandė šaunamaisiais ginklais šaudyti į ukrainiečius, mėtyti į juos Molotovo kokteilius ir panašiai, o baigė tuo, kad sudegė su visais savo ginklais ir kokteiliais pastate, kuriame užsibarikadavo nuo persiutusių žmonių minios.

Ypač baisu, kai tokią betvarkę sukelia minia nacių, atvažiavusių iš Rusijos ir Padniestrės. Atvažiavusių tam, kad pavaizduotų kažkokius tenai kovotojus prieš banderininkus ir išsigalvotus fašistus. Jie gi, žinote, važinėjantys – tai į Taliną kur nors kovot už kažkokias statulas (o realiai – parduotuvių plėšt), tai į Rygą, tai į Donecką, tai dar kur nors.

Todėl aš jums pasakysiu, kokios vėliavos ir vėliavėlės sukelia koloradams didžiausią kognityvinį disonansą:

 • Lietuvos vėliava – be abejonių, varanti juos iš proto. Vienas iš koloradinių požymių – kad jie aiškina, jog Lietuva – tai ne valstybė. Todėl juos nuo Lietuvos vėliavos ima nesuvaldomas įsiūtis, nuo kurio ima trūkinėti kraujagyslės, esančios kelių centimetrų didumo fašistinėse smegenyse.
 • NATO vėliava – ar žinote, kaip jie nuo šios tamposi? Juos apiema bejėgiškos konvulsijos, o iš burnų ima dribti putos. Kai kurie iš jų netgi apsišlapina, apimti nesuvaldomo paniškos baimės priepolio.
 • ES vėliava – na, čia jau pagal nutylėjimą aišku: kur tik putinoidas, tai ir Europos Sąjungos nekentėjas. Labai gerai.
 • Ukrainos vėliava – akivaizdu, kad dėl šios koloradus apima klaikus pasiutimas, nes jiems tai dabar nekenčiamiausia šalis, kuri pagal juos neturi teisės egzistuot. Ukrainiečiai pagal juos yra ne žmonės.
 • Gruzijos vėliava – be abejonės, jūs gerai žinote, kaip juos tai veikia. Taip, koloradai žino, kad jie agresoriai. Ir todėl jie bejėgiškai siunta.
 • Izraelio vėliava – čia jūs irgi matyt žinote, kad pagal koloradus – visas normalus pasaulis yra žydomasonai kokie tai, kalti dėl visų koloradų gyvenimo bėdų.
 • JAV vėliava – taigi jau be abejonės žinote, kodėl.
 • Dešiniojo sektoriaus vėliava – aišku, surasti tokią sudėtingoka, bet jeigu rastumėte, tai nekurie koloradai būtų ištikti visiško priepolio. Na, jūs maždaug įsivaizduojate.
 • Vaivorykštinė vėliava – žinote, man šiaip dėl jos nei šilta nei šalta, ale koloradams tai būtų absoliutus įsiūtis.

Ar kažką praleidau? Taigi žinoma – yra dar nuostabus ženkliukas II Pasaulinio karo aukoms atminti, primenantis raudoną aguoną. Toksai, kad šalia jo koloradinės juostelės tesimbolizuoja Rusijos imperializmą ir daugiau nieko.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

14 thoughts on “Kuo pradžiuginti koloradus

 1. Mykolas

  Pagooglinau, pažiūrėjau vaizdus ir supratau, kaip ta Rusija keliasi. “Россия встаёт с колен“

  Reply
 2. Jeronimas

  O kaip pradžiuginti neonacistus Vokietijoje bei kitose šalyse? Niekur nerandu. Vien tik apie nelemtą rusyną rašo.

  Reply
 3. TU Dolbajobas

  Idomu koks debilas sita straipsni parase? Tu ispradzio visa tiesa ,kaip yra suzinok , o paskui cia savo nesamones rasyk! Dolbajobas!

  Reply
  1. entdx

   O disonansas jau pagavo viena koloradą.
   Dar smagu, klausytis kai jie bando vartytis, kodėl visas pasaulis, o ne jie fašištai, nors jų nuotaika artima tokiai.

   Reply
  1. Rokiškis Post author

   Ponas Dariau, aš suprantu tamstos norą viską matyti dualistinėje priešybių kovoje, o pačiam vaizduoti baltą ir pūkuotą, bet tai jau visgi šioks toks poslinkis, prisiminus, kokį briedą tamsta nešėte feisbukuose dar prieš kokį mėnesį. Sakyčiau, dar keli mėnesiai ir gal netgi pamatysite, kurioje pusėje kokia realybė slepiasi.

   Reply
 4. Arunas

  „• Ukrainos vėliava – akivaizdu, kad dėl šios koloradus apima klaikus pasiutimas, nes jiems tai dabar nekenčiamiausia šalis, kuri pagal juos neturi teisės egzidtuot. Ukrainiečiai pagal juos yra ne žmonės.“

  Klaida žodyje „egzidtuot“.

  Reply
 5. Julius

  O bent jau Lietuvos koloradus nuo šiol ne ką mažiau nervins ir Neužmirštuolė.

  Reply
 6. jautis

  Be abejo, svarbiausios veliavos buvo ivardintos, bet dar tiktu, kaipo fakultatyvines:
  1. Estijos
  2. Lenkijos
  3. Cecenijos
  4. Belorusijos tikroji, ne lukashenkine

  Reply
 7. As

  Dar pridėčiau, įkyriai naudoti ukrainietiškas Ukrainos miestų pavadinimų formas: Charkivas, Zaporižė, Dnipropetrovskas, Luhanskas ir t.t. 🙂

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *