Federica Mogherini gavo užtarėją

Ponai ir ponios, aš vat visaip čia stengiuosi susilaikyti nuo politikos, nes labai jau noriu ja nesidomėti. Ale paskutiniu metu man visai jau ima darytis kažkaip keista. Čia vat visai jau keistas toksai reiškinys, kai ponas premjeras ima palaikyti kokią tai ponią Filorussą, taikančią į ES užsienio reikalų ministres vietoje Catherine Ashton. Ne Italijoje ponia Filorussa dar žinoma, kaip Federica Mogherini.

Federica Mogherini sako, kad reikia kalbėtis su Rusija, rinktis dialogo kelią. Nes suprantate, negalima gi agresoriui priešintis - reikia su juo tartis, derėtis.

Federica Mogherini sako, kad reikia kalbėtis su Rusija, rinktis dialogo kelią. Nes suprantate, negalima gi agresoriui priešintis – reikia su juo tartis, derėtis.

Ponai ir ponios, kas tai yra per briedas, kai putinofilinė Italijos užsienio reikalų ministrė Filorussa Mogherini gauna palaikymą iš Butkevičiaus? Kaip čia dabar suprasti? Gal kad Butkevičius staiga ir netikėtai ėmė vykdyti prezidento pareigas ir reguliuoti Lietuvos užsienio politiką?

Aš vat suprantu, kai nesusivokiantys žmonės kažkur toli Italijoje sugeba įstaisyti valdžioje veikėją, kuri važinėja pas Putiną „gerinti ES-Rusijos santykių, kuriuos sugadino Ukraina„. Maždaug taip ponas Vladimiras Putinas sakė apie jos vizitą. O ponia Filorussa su juo mielai draugauja – ji taip tikisi pasiruošti savo trokštamai ES Užsienio reikalų ministrės kėdei. Ir ta proga, po susitikimo su Putinu paskelbia, kad Rusija labai gera ir yra už taiką Ukrainoje ir taip toliau. Aš suprantu – jiems Rusija kažkur labai toli, o jų tarpe už ką papuola balsuojančių durnių procentas yra panašus, kaip ir Lietuvoje.

Aš vat kitko nesuprantu: kokiu būdu staiga taip vartytis ima reikalai su ponu Algirdu Butkevičiumi, kuris prieš kokią savaitę su trupučiu pasakė, kad nerems Fredericos Mogherini kandidatūros, tą patį vienbalsiai pasakė ir LR Seimo užsienio reikalų komitetas, tą pačią poziciją, kaip suprantu, palaikė ir Lietuvos URM, tos pačios pozicijos laikosi visos Baltijos šalys ir Lenkija. Visiems viskas aišku, net ir Butkevičiui viskas buvo aišku, tik staiga ėmė ir kažkaip apsivertė neprognozuojamai.

Ir dar ponas Algirdas Butkevičius kaip tai išvarto, kad čia ponia Dalia Grybauskaitė dėl visko kalta ir tik ji čia priešinasi dėl Filorussos kandidatūros, o išties tai čia matyt reikia suprasti, kad Lietuva yra už kokią tai Filorussą?

Žodžiu, pradžioje – viskas aišku, o paskui ponas Algirdas Butkevičius nuvažiuoja kažkur susitikti su kažkokiais Italijos socialistais ir štai tik p*st ir staiga atsiranda kažkokios idėjos, kad čia ne ponia Filorussa kalta dėl kremlinizmo, o tik Italijos valdžia, kuri ją pasiuntė. Čia gal taip reikia suprasti, kad esą pati Federica Mogherini ne Italijos valdžioje yra ir už savo veiksmus neatsakinga?

Ir dar ponas Butkevičius duoda mums suprasti, kad jam kokai tai Italijos komuniagų vadas sakė, kad ta ponia Federica Mogherini esanti nekalta, nes ji išties yra labai aktyvi ir neturi patirties.

O štai čia įsiskaitykite labai atidžiai į prasmę: Federica Mogherini yra aktyvi ir neturi patirties, todėl su ja viskas tvarkoje. Ir ji neatsakinga už savo veiksmus, kaip matėme, nes ne ji atsakinga. Ir tą mes sužinome iš Algirdo Butkevičiaus pasisakymo.

Aš tai paprastai suprantu: jei žmogus dirba kažkokį darbą ir neturi nei patirties, nei pasiaiškinti geba, tai išties reiškia, kad jis durnius. O jei jis kažką daro, o už tai jis neatsakingas – tai reiškia, kad už savo veiksmus neatsakantis durnius. O jei dar ir aktyvus – nu tai jau atleiskit…

Na taip, šitai paaiškina, kodėl ji randa bendrą kalbą su Vladimiru Putinu – nes tas irgi yra aktyvus durnius ir už savo veiksmus neatsako. Toks su tokiu susišneka. Spėju, kad lygiai taip ir su visokiais Italijos socialistų vadais susišneka. O tie, kaip matėme, su Butkevičium susišneka… Pala, čia kokia kokia išvada mums lenda?

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

8 thoughts on “Federica Mogherini gavo užtarėją

 1. Apokalipsės raitelis

  Soul sister premieras atrado. Jam gal jaukiau tarp savų, tarp vėjarodžių.

  Reply
 2. Siaubas

  Eikit sau! Valdžiažmogis pakeitė nuomonę? Gyvenime nesu matęs tokio dalyko. Juk visi politikai visada visada turi aiškius principus, kurių nuosekliai laikosi. Skandalas!!!1!
  Kas toliau? Politikai pradės atstovauti ne rinkėjus, o juos valdžion atvedusias interesų grupuotes?

  Reply
 3. Almiasas

  Rokiški, turiu tamstai pragmatinį klausimą, į kurį aš nerandu atsakymo.

  Ką vis tik daryti su tuo Putinu, nes dabar situacija tokia, kad ką bedarysi, vis tiek bus blogai ?

  Ir į šį klausimą, man atrodo, galimi du atsakymai:

  1. Nuolaidžiauti Putinui, bandyti tartis, bendradarbiauti, į kai ką žiūrėti pro pirštus, kas, beje kol kas ir buvo daroma. Tačiau Putinas tą supranta kaip „vakarų silpnumą“ ir daro ką nori, ir vat turim pasekmes -- užgrobtas Krymas, karas Ukrainoje, numuštas lėktuvas.

  2. Nedaryti jokių kompromisų Putinui -- bet tada jis viską supras kaip „vakarų agresiją“ ir ims elgtis kaip į kampą įvaryta žiurkė -- puls visus ir visokiais būdais, kaip ir neturėdamas ko prarasti.

  Reply
  1. Rokiškis Post author

   Tamstos pirmas atsakymas yra paremtas faktais. Tamstos antras atsakymas yra paremtas ne faktais, o niekaip nepagrindžiamomis prielaidomis. Taigi, vat čia ir darykitės paprastą išvadą 🙂

   Reply
   1. Piktuolis

    Norint atsakyti į klausimą „ką daryti“ ko gero pirma reiktų žinoti kas ten iš tiesų valdo Rusijoje -- botoksinis nykštukas, nykštukas ir draugai, kgb, žydomasonai ar kas? Ir kokie jų motyvai -- pragmatiniai ar ideologiniai, etc. -- tada galima galvot apie poveikio priemones.
    Nes dabar tik spėlionės, remiantis prielaidomis.

    Reply
 4. miekat

  „2. Nedaryti jokių kompromisų Putinui — bet tada jis viską supras kaip “vakarų agresiją” ir ims elgtis kaip į kampą įvaryta žiurkė — puls visus ir visokiais būdais, kaip ir neturėdamas ko prarasti“

  Jau dabar puola visokiais būdais.
  http://www.youtube.com/watch?v=R2GJn_l2Yf8

  Reply
 5. mlia

  Nerealiai. Rusiškos wikipedijos straipsnis apie ją yra kokius 2 sykius didesnis už itališką.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *