Daina, nuo kurios prasidėjo metalas. Steppenwolf – Born To Be Wild ir Heavy Metal Thunder!

Tiek rašau čia visokių dalykėlių apie visokias roko, metalo, o kartais ir popso senienas, tačiau kažkodėl iki šiol taip ir nepaminėjau vienos iš didžiausių visų laikų legendų – šiais laikais sėkmingai užmirštos grupės Steppenwolf, sukūrusios tikrą metaliūgų himną, kitų grupių perdainuotą dešimtis, o gal ir šimtus kartų – „Born to be wild“, dar, matomai, davusį ir pavadinimą visam Heavy Metal stiliui nuo vienos ten nuskambėjusios frazės – „Heavy metal thunder“.

Gabalas sukurtas dar 1967, jau 1968 tapo hitu. Štai tada ir prasidėjo.

O dabar – flūdo truputis. Tas pats gabalas – skirtingi atlikėjai:

Pradedam nuo Accept ir Udo Dirkschneider kartu su grupe Raven (tai, beje, jau savaime įdomus junginys, gaila tik, kad be video – Udo linksmas būna, kaip kokia pikta drūta bobikė):

Slayer, kaip visada savo punk-thrash stiliumi:

INXS – visiškai kitaip, čia gi nei ne joks metalas 🙂

Ai, pagalvojau, daugiau nerinksiu – jau šitų keturių klipukų per daug bus. Tarp atlikėjų galite rasti ir The Cult, ir Ozzy Osbourne, ir The Blue Oyster Cult, ir Lizzy Borden, ir Riot, ir Slade, ir netgi Kim Wilde. Daugiau kartų pergrotą/perdainuotą gabalą sunku atrasti.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *