Geriausia dovana Kalėdoms – Geležinės Lapės knyga

Ponai ir ponios, aš dabar jums duosiu tokios begėdiškos reklamos, kad jums nulinks ausys ir jūs pasakysit, kad geresnės reklamos negali būti. Ir visa tai ne dėl to, kad aš mokėčiau reklamuoti ką nors. Tiesiog kai reklamuoji dalyką, kuris yra visiškai geriausias, tobulas ir absoliutus, tai ta reklama savaime gaunasi geriausia. Čia panašiai kaip reklamuoti aukso gabalą, kurį siūlo už dyką – net reklamos nereikia. Pakanka pasakyti ir viskas.

Geležinės Lapės knyga genialioms mintims užrašyti - apačioje. O viršuje - Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga. Abidvi yra tokios tobulos, kad jas reikia pirkti kartu. Kaip matote iš nuotraukos, knygose esu aš. Tiksliau, manęs dvasia. Viskas spalvota, o iliustracijos žiūro jums į veidus. Ir ėda jūsų smegenis. Jūs to nepamiršite. Jums to reikia.

Geležinės Lapės knyga genialioms mintims užrašyti – apačioje. O viršuje – Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga. Abidvi yra tokios tobulos, kad jas reikia pirkti kartu. Kaip matote iš nuotraukos, knygose esu aš. Tiksliau, manęs dvasia. Viskas spalvota, o iliustracijos žiūro jums į veidus. Ir ėda jūsų smegenis. Jūs to nepamiršite. Jums to reikia.

Jūs neįsivaizduojate, kaip yra svarbu turėti Geležinės Lapės knygas, nes jūsų jų dar neturite. Jūs suprasite, kaip tai svarbu tik po to, kai jas nusipirksite. Nes dabar jau yra paprastas klausimas: arba tu esi neapsišvietęs Sniego Senis, nežinantis kas yra Feisbukas, arba tu turi privalomai turėti Geležinės Lapės knygas. Jas kiekvienas turintis Feisbuką turi lygiai taip pat, kaip kiekvienas, kas nuvažiuoja į Trakus, suvalgo kibiną. Tai yra esmė ir dėsnis. Geležinė Lapė yra tokia.

Kaip čia matote, Rokiškis Rabinovičius yra demonas toksai su sparnais, kuriam jūs pinigus atiduodate. Viršuje yra Geležinės Lapės knygos atvartas, kur genialioms mintims užrašyti. O apačioje - Didžioji iliustruota Geležinės Lapės knyga. Abi yra tobulos.

Kaip čia matote, Rokiškis Rabinovičius yra demonas toksai su sparnais, kuriam jūs pinigus atiduodate. Viršuje yra Geležinės Lapės knygos atvartas, kur genialioms mintims užrašyti. O apačioje – Didžioji iliustruota Geležinės Lapės knyga. Abi yra tobulos.

Ponai ir ponios, iliustravo tai ponia Herta Matulionytė-Burbienė, kuri yra tobula. Ji padaro pasaulį spalvotu ir puikiu. Ir moka išreikšti Geležinę Lapę taip, kaip daugiau niekas neišreiškė. Todėl jūs pamatysite viską tobulai.

Ponai ir ponios, jei norite padaryti kam nors Kalėdų prezentą, kuris yra neatremiamas ir tobulas – tai yra Geležinės Lapės knygos. Abidvi. Jos yra toksai nesuvokiamai tobulas dalykas, kad bet kas, jas gavęs, turės geriausias knygas, kokias tik yra turėjęs.

Tai yra panašiai, kaip turėti knygą, parašytą David Bowie, tik dar geriau – įsivaizduokite, kad jūs jį dar ir pažįstate ir jis vis dar gyvas – patsai David Bowie. Tai štai šitaip gerai yra turėti Geležinės Lapės knygas, netgi dar geriau.

Tai taip gerai, kaip atnešti grynuosius Rokiškiui Rabinovičiui ir tada jis juos paima ir įsideda į kišenę. Štai kaip tai yra gerai. Tai yra tiesiog nuostabu. Tai yra taip, kada gali pasakyti – „gyvenimas pavyko“.

Ponai ir ponios, visuose knygynuose. Tobula visiems. Tobula kaip pasaulis be Putino. Tobula kaip Aš. Gal netgi truputį geriau.

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

2 thoughts on “Geriausia dovana Kalėdoms – Geležinės Lapės knyga

 1. Proto aistros

  Kaip gerai, kad dar pasaulyje likę pakankamai grafomanų, narcizų ir šiaip tokių, kuriems perlai iš burnos byra ir tuos perlus reikia užsirašinėti. Ateities kartoms.
  Nieko asmeniško. Taikau ir sau 🙂

  Reply
 2. arvydo

  Vau (ne woe, o wow)! Spalvočiau net už “sargybos bokštą“ (tokį nerealiai tobulą leidinį apie nerealiai tobulą pasaulį)! Kalėdų senelis besąlygiškai pažadėjo atnešti!

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *