Su Naujaisiais Metais, linkiu jums smagumės!

Štai jau ir baigiasi Senieji Metai, o vietoje jų ateina Naujieji Metai. Štai dabar visi siuntinėja vieni kitiems įvairius pasveikinimus ir giriasi įvairiais darbais bei žada dalykus, kurių nepadarys, kai ateis 2013, nes nepadarė jų ir 2012, ir 2011, ir dar anksčiau. Todėl aš jums to nežadėsiu, nes jau kadaise žadėjau, kad geriau dažniau rašysiu, bet visvien nesigavo. Aš tik pono Skirmanto Tumelio pavyzdžiu trumpai apžvelgsiu ką gaunasi apžvelgti per kelias minutes iš savų praėjusiųjų metų.

Naujametinis žiurkėnas Rokiškis Rabinovičius

Taip, aš jus sveikinu, taip kad dabar neškite man dovanas!

Visokie šiaip dalykai

Aš daug rašiau apie belenką. Apie kalbainius daug rašiau, bet čia netgi neverta gilintis, nes aš juos pernai spardžiau, užpernai spardžiau, užužpernai spardžiau ir kitąmet irgi spardysiu. Nes jau atėjo laikas, kai reikia pasakyti: kalbainiai yra viena iš esminių blogio priežasčių Lietuvoje. Nes durnumas visada yra blogis. O kalbainių atveju tas durnumas yra net kažkaip suteikiantis jiems teisines galias belenką persekiot. Tai įteisintas durnumas. Todėl tolerancijos tam nebuvo ir nebus, nes negalima daleisti, kad visokie kalbajobai sugriautų civilizaciją, kuri yra kalbos padarinys, nes tie kalbainiai – tai chtoniniai padarai, kaip kokie Tonton Makutai. Ir kalbainiai netgi sugadino Lietuvos Himną. Taip, tolerancijos jiems nebus.

Rašiau apie šiaip ekonominius reikalus. Štai pavyzdžiui apie tai, kad labai gerai yra didinti minimalius atlyginimus, nes reikia vieną kartą apsispręst. Ir apie tai, kokie ir kaip pinigai Lietuvoje buvo. Ir kaip gerai ekonomiką veikia visokios profsąjungos. Ir netgi Sodra, pasirodo, turi nemažai skirtumų nuo MMM. Ir jauniems žmonėms įsidarbinti yra lengva, tik jie nežino, kaip. Todėl viskas išties yra gerai Lietuvoje.

Rašiau apie visokius kelių šiknapaukščius. Ir paskui dar rašiau apie šiknapaukščius. Tai labai sulaukė atgarsių, nes paaiškėjo, kad praktiškai vien šiknapaukščiai aplink, o aš vienas esu toksai geras, todėl jūs mane turite garbinti ir imti iš manęs pavyzdį. Tai tiems, kurie nepatenkinti manimi, kaip kompensaciją, siūlau pasinaudoti gerais patarimais apie silikoninius papus. Dar ten buvo toksai Mustaž Man, kuris irgi į tą temą, nes trolis kažkoks ir dar moteris, kaip pasirodo. O su moterimis turi būti matriarchatas, o feminizmas yra matriarchato priešas.

Kadangi moterys yra svarbiausias dalykas, tai aš netgi parašiau, ką daryti, kad nustotų niežtėti putę. Taip, aš esu moterų gelbėtojas.

Ir apie tai, kodėl autorių teisių industrija subankrutuos – irgi rašiau. Ir apie autorių teises bei biurokratiją rašiau šį bei tą. Ir apie kai kuriuos įdomius korupcijos posūkius irgi rašiau – kad visokie korupcionieriai jau perėjo į tą fazę, kur tiesiog aferizmu užsiima. Ir visai keistai gavosi, kad nediduką Sysadmin Day dariau kažkaip. Ir šiaip rašiau apie ką papuola, pvz., apie durnius, kurie brangiausiai nusipirko kažkokį nekilnojamą turtą.

Ponas Skirmantas Tumelis – internetų kandidatas

Aš čia ne veltui paminėjau poną Skirmantą Tumelį – anas tapo didžiausiu belenko užtrolinimu visoje blogosferoje ir šiaip internetuose. Žinote, įdomiai taip gaunasi, kai sėdi visai tikri ir žmoniški žmonės ant Google Plus, bendrauja, o paskui vieni kitus ima ir užparina kažkaip, kad tie vieni eitų į politikas. Taip ir su ponu Skirmantu Tumeliu gavosi, kai kažkoks būrys trolių aną įtikino. Aš, prisipažinsiu, buvau vienas iš tų netikėlių, bet tai šiaip jau akivaizdu – nes tokių įtikėnetojų, o paskui ir palaikytojų buvo matyt kelios dešimtys, jei ne šimtai.

Taigi, čia vat jums ir įvykis, kur visokie internautai, blogeriai ir šiaip skaitytojai vos nesugriovė žmogui gyvenimo, nes žinot, pirma anas juokais sutinka, o paskui kiti staiga nusprendžia, kad jei jau taip, tai reikia palaikyt, o jei jau palaikymas yra – taigi negali ir neit į tuos rinkimus, tai galų gale tenka eit į rinkimus, o tada reikia aną palaikyt, nes jei jau darom, tai darom.

Aišku, viskas prasidėjo nuo kovos prieš ACTA, kur ponas Skirmantas priorganizavo belenko tiek, kad baigėsi viskas tuo, kad Lietuva bene pirma ES nusprendė nepasirašyt, o dabar jau ir visa ES nusprendė to atsisakyt. Paskui, kaip sako gandas, Skirmantas Tumelis tapo kokiu tai valdžios patarėju IT klausimais, o paskui ir kandidatu į Seimą. Ir čia gal netgi nėra esmė partijoje ar dar kažkame – apie visokius dalykus tas ponas sprendžia pats, bandydamas esmę atrast kartu su kitais internautais, tad jame čia gavosi vos ne kokia tai atskiros internetų partijos užuomazga. Tai todėl viskas ir gavosi.

Aš jus išgelbėjau nuo Pasaulio pabaigos

Ir aišku, tai, kad aš jus išgelbėjau nuo Pasaulio pabaigos – čia yra svarbiausia jums naujiena, nes jei ne aš, tai dabar jūsų ir nebūtų. Čia netgi nėra, apie ką šnekėt, nes tai yra akivaizdus faktas, todėl dabar arba man melskitės, arba ateis laikas, kai aš atgausiu savo magiškąsias galias, tapsiu Visatos Valdovu ir paversiu visus mikrokatėmis arba dar kokiais nors tenai dalykais, kurie jums dar labiau nepatiks. Nes taip ir bus – smulkus žiurkėnas bus jūsų valdovas, menki žmogiūkščiai!

Ir įrodymas tam – tai Juodoji Ranka, kuri išties yra tikra! Kas manim netikėsite, tuos jinai sugriebs! Ir jūs turite manim tikėti, nes aš esu dar 2012 pripažintas stilingiausias pasaulio blogeris!

Manęs įtaka internetams dabar jau neabejotina – ne veltui tuntai bepročių mane suranda pagal absoliučiai kliedesiškas paieškos frazes. Aš apie tas frazes vis parašau, bet kažkaip gaunasi, kad kokie 9 iš 10 manęs gerbėjų yra bepročiai, nes taip mane ir suranda. Suprantat, kasdien pas mane ateina net kelios dešimtys puspročių, kurie čia ateina, įrašę kažkur Google frazę iš serijos „kaip kakoti ant sienos“. Arba kokią nors panašią. Tai pagrindinis manęs skaitytojų srautas, 90 procentų tokių. O likę 10 procentų – irgi matyt panašūs, tik užsimaskavę, nes jau ne per Google ateina.

Tai tokie bepročiai. Jūs irgi bepročiai, nes kitaip manęs atrasti ir negalėjot. Todėl aš linkiu jums linksmų Naujųjų Metų!

Rokiškis Rabinovičius rašo jūsų džiaugsmui

Aš esu jūsų numylėtas ir garbinamas žiurkėnas. Mano pagrindinis blogas - Rokiškis Rabinovičius. Galite mane susirasti ir ant kokio Google Plus, kur aš irgi esu Rokiškis Rabinovičius+.

10 thoughts on “Su Naujaisiais Metais, linkiu jums smagumės!

 1. skirmantas tumelis

  Aš dėkodamas Visatos valdovui visą kelią atgal iš Mosėdžio į Vilnių klausiausi kokio tai koncerto (lygtais iš Vienos), kur grojo visokius kadrilius ir mazurkas Štrauso.

  Reply
  1. Rokiškis Post author

   Visuomenėje ir žiniasklaidoje vyksta lūžis. Visuomenė keičiasi, žmonės aktyviai įsitraukia arba aktyviai įtraukiami į konfliktus ar diskusijas, kurias anksčiau testebėdavo iš šalies. Paradigmos lūžis.

   Pasaulis jau nebe toks, kaip anksčiau. Priimkime tai paprastai: dar po kelerių (ar keliolikos) metų panašūs įvykiai bus niekam neįdomūs, nes bus pernelyg įprasti.

   Tai, kas vyksta šitomis dienomis -- labai įdomu. Bet visgi liūdna.

   Reply
  1. Rokiškis Post author

   Kalbos taisyklės nėra reguliuojamos įstatymais, todėl nevertėtų reikalauti šiaip įstatymų kokių nors. Dėl Lietuvos Pašto -- anie, pripažinkim, pasidavė kadais iš Gariūnų kilusiai madai pseudoužsienietiškus brendus kurt.

   Jei tai būtų kalbajobų cecho išpuolis prieš kokį nors verslą, tai stočiau verslo pusėn, bet kai Lietuvos Pašto atžvilgiu -- tai kodėl gi ne? Ta įstaiga, nors ir gerai pajudėjusi priekin, vis dar pakankamai stagnatoriška. Taip kad vieni stagnatoriai prieš kitus -- juk tai yra gerai.

   Tegul dusina, tai į naudą bus -- pradės labiau galvoti apie tai, kaip prasmingai išaiškint (ir organizuot) teikiamas paslaugas, o ne vartotojus bukai ant ženklo fiksuot.

   Reply
   1. jautis

    Trademark’o pasirinkimas, aisku yra skonio reikalas, as nuo tu pseudoanglizmu irgi ne visada v vostorge, bet ne visai sazininga lyginti tas kontoras, nes pastas, nors pagirgzdedamas, vis delto, atlieka naudinga darba, pervezdamas laiskus ir siuntinius is tasko A i taska B, o kalbajobu cechas nieko naudingo neatlieka is principo. Nors siaip tai ne mano reikalas, is tiesu…

    Reply
    1. Rokiškis Post author

     Vat čia užduokim klausimą, ar tas pašto atliekamas naudingas darbas kaip nors rišasi su prekės ženklu, o jei nesiriša, tai ar yra pagrindas diskusijoje tai naudoti, kaip argumentą 🙂

     O dėl kalbajobų cecho -- nu, neatlieka jie nieko naudingo. Ale man kažkodėl negaila to Lietuvos Pašto visvien 😀

     Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *